Demiraj: Ishte një bandë, jo skuadër! Nuk bëhej fjalë për futboll!

Në fundjavën e shkuar, skuadra patosarake u ndesh me Këlcyrën vendase, në kuadrin e javës së…

Tërbuni merr kreun, Maliqi dhe Shkumbini nuk gabojnë

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së dhjetë të Kategorisë së Dytë. Në Grupin A ose…

Vllaznia B triumfon në derbi, Shkumbini thyen Maliqin kryesues

Tërbuni ka marrë një pikë të vlefshme në transfertë me Gramshin. Një përballje e fortë, pasi…

VIDEO: Skena qesharake, arbitri i dhunuar nga Këlcyra tani masakron Shkumbinin

Për fat që nuk shohim asgjë, kjo duhet thënë për kategoritë e ulëta në Shqipëri. Nëse…

Tërbuni fitore për kryesimin, Ngo shënon për Tiranën B

Janë luajtur ndeshjet javës së tetë të Kategorisë së Dytë dhe në grupin A kryeson Tërbuni,…

Problemet e shumta, “shkrihet” pas katër vitesh klubi shqiptar

Një ekip më pak në futbollin shqiptar. Ditën e sotme është njoftuar tërheqja nga kampionati i…

Maliqi nuk është më surprizë, Luzi e Gramshi kalojnë Tërbunin

Janë zhvilluar sot ndeshjet e javës së shtatë në Kategorinë e Dytë. Në grupin A Tërbuni…

Shkarkohet Shahin Berberi, emërohet trajneri i ri i Kevitanit

Kevitani u paralajmëruar në mesjavë se nëse nuk do të paraqitet më në ndeshje do të…

Kevitani drejt përjashtimit, dënim i rëndë për Besën

Besa fitoi ndeshjen e fundit në Rrogozhinë, por e ka pësuar rëndë nga Komisioni i Disiplinës…

Kategoria e Dytë | Tërbuni dhe Luzi nuk dinë të ndalen, “ngec” Shkumbini

Janë zhvilluar sot ndeshjet e javës së gjashtë në Kategorinë e Dytë. Në Grupin A, kryesuesit…

Singa: Kevitani për fitore, por e vështirë me Vllazninë B

Kevitani humbi në tavolinë ndeshjen me Tiranën B, për shkak se ndeshja të dielën e shkuar…

“Pabesi, ky skenar nuk i shkon për shtat Tiranës”

Kevitani është një nga të paktat klube private në Shqipëri dhe si çdo ekip që militon…

Shkumbini nuk ka rivalë, triumfojnë Tërbuni e Partizani B

U luajtën ndeshjet e javës së pestë në Kategorinë e Dytë dhe në grupin A gara…

Kategoria e Dytë / Memaliaj mund thellë Delvinën, Klosi shpartallon Kevitanin

Sot janë zhvilluar takimet e javës së dytë në kampionatin e Kategorisë së Dytë. Në të…

Paralajmërohen Laçi e Flamurtari, pezullime pafund te moshat dhe inferioret

Komisioni i Disiplinës është mbledhur dhe ka marrë masa për parregullsitë e shfaqura gjatë fundjavës së…

Kategoria e Dytë /  Tërbuni shpartallon Kukësin B, në Këlcyrë nuk luhet

Ekipet e Kategorisë së Dytë kanë inauguruar sot edicionin 2018/2019. Formula qëndron e pandryshuar me dy…

E Dyta, moshat dhe futbolli i femrave: vendime të rëndësishme

Komiteti Ekzekutiv ka marrë disa vendime sot, edhe për Kategorinë e Dytë, moshat dhe për futbollin…

Kategoria e Dytë/ Vora ndalet papritur, Oriku i rrëmben kreun Elbasanit

Janë luajtur në fundjavë ndeshjet e javës së gjashtë në Kategorinë e Dytë dhe ka pasur…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online