Kategoria e Dytë | Tërbuni dhe Luzi nuk dinë të ndalen, “ngec” Shkumbini

Janë zhvilluar sot ndeshjet e javës së gjashtë në Kategorinë e Dytë. Në Grupin A, kryesuesit e Tërbunit dhe Luzi 2008 kanë arritur të fitojnë për të tretën herë radhazi. Pukjanët kanë mundur 2-1  Spartakun, ndërsa Luzi 2008 ka fituar në tranfertë 0-2 ndaj Sopotit.

Në Grupin B, kryesuesit e Shkumbinit janë ndalur pas tri fitoreve radhazi nga Devolli. Peqinasit nuk shkuan më shumë se një barazim 1-1 në takimin ndaj Devollit. Hapi fals i Shkumbinit është shfrytëzuar mirë nga Maliqi. Skuadra juglindore mundi 3-0 Memaliajn dhe kap kreun me pikë të barabarta me Shkumbinin

  REZULTATET DHE TABELA E GRUPIT A


REZULTATET DHE TABELA E GRUPIT B

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online