Merkato aktive për Bylisin, zyrtarizon mbrojtësin e njohur

Bylisi ka qenë një ndër skuadrat më aktive në këtë merkato në Superiore, pasi hyrje-daljet në…

Largime nga Bylisi, sulmuesi firmos në Kosovë

Një tjetër lojtar nga Shqipëria ka vendosur të transferohet në Kosovës. Bëhet fjalë për sulmuesin Eri…

Ditmar Bicaj me skuadër të re, mbetet në Superiore

Vjen edhe njoftimi zyrtar

Dovedan: Humbja me Tiranën na bëri mirë, portierët ishin zero!

Trajneri i Bylisit, Vejlko Dovedan, foli pas humbjes 5-1 përballë Tiranës, ku nuk u përmbajt aspak.…

Miqësorja Tirana-Bylis, njihuni me formacionet startuese

Tirana dhe Bylisi luajnë sot një ndeshje miqësore në “Selman Stermasi”, me të dyja skuadrat që…

Bylis zyrtarizon afrimin e radhës, përforcohet mesfusha

Bylisi ka zyrtarizuar firmën me mesfushorin Majkëll Peçi. 22-vjeçari ishte pjesë e Kamzës sezonin e shkuar…

Merkato në Azerbajxhan, Bylis prezanton mesfushorin

Skuadra e Bylisit vijon merkaton në kuadër të sezonit të ri. Afrimi më i fundit i…

Largimi i radhës, Bylis ndahet me “veteranin”

Klubi mallakastriot njofton ndërprerjen e bashkëpunimit

Lamçja “sulmohet” nga ofertat: Të hënën vendos përfundimisht!

Dy ditë më parë, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, sulmuesi Eri Lamçja…

Merr fund bashkëpunimi, Bylis ndahet me mesfushorin

Bylis ka bërë të ditur mbylljen e bashkëpunimit me mesfushorin Alfred Zefi. Në njoftimin e bërë…

Dy përforcime cilësore, Bylisi i prezanton sot

Skuadra e Bylisit zyrtarizoi akordin me dy futbollistët, Eridon Qardaku dhe Edison Ndreca ditë ditë më…

Përforcohet Bylis, zyrtarizohen dy futbollistët e rinj

Bylisi siguroi ngjitjen në Superiore pasi u shpall skuadra kampione e Kategorisë së Para dhe skuadra…

Largimi i dytë në Mallakastër, Bylis ndahet me mesfushorin

Bylis ka zyrtarizuar largimin e mesfushorit Ildi Shyti. Futbollisti pogradecar iu bashkua skuadrës mallakastriote në fillim…

Merkato e Bylisit, në bisedime me ish-mesfushorin e Besës

Bylisi ka filluar të mendojë seriozisht për merkaton dhe synon të përforcohet sa më shumë për…

Të reja nga Kosova, mësohet një nga afrimet e Bylisit

Skuadra e Bylisit u shpall kampione e Kategorisë së Parë dhe u rikthye në Superiore pas…

Bylisi nuk bën pushime, lëvizje në stafin teknik për Superioren!

Drejtuesit po shohin të përforcojnë skuadrën me elementë cilësorë

Shënoi për tre minuta, Ujka: Bylisi më motivon, qëndroj këtu!

Serxhio Ujka kërkonte më shumë hapësira dhe u largua nga Laçi i Superiores dhe iu bashkua…

Oferta greke për Kullirën, Dovedan: Bylisit i duhen 3 lojtarë

Veljko Dovedan, trajneri i Bylisit, pas fitores së finales së Kategorisë së Parë me Vllazninë, për…

Bylis e mbyll me goleadë, nis festa në Ballsh

Bylis mundi Besën e Kavajës me rezultatin 4 – 0  në ndeshjen e javës së fundit…

Bylisi pret Besën, në Ballsh premtojnë festë dhe surpriza

Ditën e dielë në ora 16:00, në stadiumin “Adush Muça” në Ballsh do të luhet ndeshja…

Bytyçi: I rezistuam garës së pandershme, Bylisi gati për Superioren

Mario Bytyçi pati një moment që u shkëput nga futbolli i luajtur, por fillimisht Erzeni dhe…

Magani: Marr përgjegjësi për lojën e dobët, por arbitri na dëmtoi me dashje

Takimi midis Besës së Kavajës dhe Bylisit të Ballshit u ndal në minutën e 80-të kur…

Bylisi dhe Luftëtari shënojnë katër gola në miqësoren mes tyre

Sot në Ballsh, është luajtur një ndeshje miqësore mes Bylisit dhe Luftëtarit, me të dyja skuadrat…

Pasditja absurde pa futboll: Tomori nuk denjoi as të njoftonte, në Ballsh festojnë për… Lushnjën!

Ashtu si kishte paralajmëruar në media, Tomori nuk e mori fare mundimin të shkonte në Ballsh…

Besa ngec në Lushnje, “asist” për Bylisin

Lushnja ka fituar pastër në shtëpi përballë Besës së Kavajës, duke marrë një trepikësh të rëndësishëm…

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, malore për Kukësin e Laçin

Mesjava rezervon ndeshjet e dyta të turit të tretë të Kupës së Shqipërisë. Favorite mbeten skuadrat…

Akuzat e Ofeit, Bylis reagon: Lojtar problematik, ka marrë çdo pagë

Klubi i Bylisit ka reaguar për akuzat e lëshuara nga sulmuesi ganez Gideon Ofori Ofei. Futbollisti…

Zyrtare | Jo vetëm Jaupaj, Bylis firmos me një tjetër “ish” të Partizanit

Skuadra e Bylisit ka qenë ndër ekipet më aktivet në merkaton dimërore. Afrimi më i fundit…

Merkato në Greqi dhe në Grupin A, Bylis zyrtarizon dy mesfushorë

Klubi i Bylisit ka zyrtarizuar dy afrime në repartin e mesfushës. Franci Ymeraliaj dhe Serxho Ujka…

Bylisi “mësohet” me Superioren, rezultat pozitiv edhe kundër Luftëtarit

Bylisi dhe Luftëtari kanë luajtur një miqësore sot dhe ndeshja mes tyre, është mbyllur në barazim…

Skënderbeu i miqësoreve shkëlqen, mposht lehtësisht Bylisin

Skënderbeu ka zhvilluar testin e dytë miqësore ditën e sotme, ku është përballur me Bylisin. Korçarët…

Bylis shton radhët në sulm, sjell një elbasanas nga Drita e Gjilanit

Për presidentin e Bylisit, Besnik Kapllanaj, kompletimi i skuadrës që ai drejton duket si me pikatore…

Skënderbeu gati për testin e radhës, nësër në fushë ndaj kryesuesve

Skënderbeu do të zhvillojë ditën e nesërme një ndeshje miqësore ndaj Bylisit, skuadër kjo që kryeson…

Kapllanaj i gjen sulmues Bylisit, sytë nga Skënderbeu tani

Sulmuesi Ardit Jaupaj e mbylli gjysmën e parë të këtij sezoni te skuadra e Devollit në…

Bizhdili: Me Maganin trajner shkojmë në Superiore!

Gugash Magani u emërua para pak javësh si trajneri i ri i skuadrës së Besës. Klubi…

Bylisi i tregon muskujt Apolonisë, ka zhvillime nga merkatoja

Miqësorja e dytë mes Apolonisë dhe Bylisit dhe janë sërish ballshiotët ata që kanë triumfuar, por…

Fundvit i shtrenjtë për Bylisin: Edhe 10 ditë afat për 18 mijë dollarë

Nisur nga data 28 nëntor 2018, te skuadra e Bylisit “vërtitet” një çek prej 18 mijë…

Besa nuk ia del në Ballsh, Bylisi mbetet në krye

Është mbyllur pa gola ndeshja e kreut në grupin B në Kategorinë e Parë, me Bylisin…

Bylis-Besa në fokusin e Migjen Skënderit: Vendos sulmi, ballshiotët më lart!

Java e 13-të e Kategorisë së Parë ofron një sfidë interesante në Grupin B, pasi ndeshen…

Shtatë fitore në 8 ndeshjet e fundit, “makineria” Bylis bëhet e pandalshme

Nga: Edi Spahiu Bylisi ka mposhtur Apoloninë në derbin e prefekturës dhe vazhdon të kryesojë i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online