Miqësorja Tirana-Bylis, njihuni me formacionet startuese

Tirana dhe Bylisi luajnë sot një ndeshje miqësore në “Selman Stermasi”, me të dyja skuadrat që po përgatiten për sezonin e ri. Tirana ia doli të mbijetojë në Superiore sezonin e shkuar, ndërsa Bylisi u ngjit nga Kategoria e Parë si skuadra kampione. Si Dovedan, ashtu dhe Mema, kanë zgjedhur titullarët e tyre për këtë sfidë.

FORMACIONET

Tirana: Lika, Osmani, Doka, Imami, Hoxhallari, Çelhaka, Batha, Kale, Torasa, Dunga, Halili. Trajner: Mema

Bylis: Taleski, Ndreca, Janku, Tueabov, Ymeralilaj, Mutataj, Qardaku, Antoni, Guindo, Mellugja Barjamaj. Trajner: Dovedan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online