Merkato aktive për Bylisin, zyrtarizon mbrojtësin e njohur

0

Bylisi ka qenë një ndër skuadrat më aktive në këtë merkato në Superiore, pasi hyrje-daljet në kampin ballshiot kanë qenë të shumta. Sot, është zyrtarizuar dhe afrimi i Ditmaj Bicajt.

Mbrojtësi është një përforcim i rëndësishëm për Bylisin, pasi ka shumë eksperiencë në kampionatin shqiptar të futbollit. 30-vjeçari do të nisë sezonin e tij të 10-të në Superiore, kësaj radhe me fanellën e Bylisit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online