Dëmtimi i rëndë për Ndojin, Breshia hedh sytë nga një tjetër shqiptar

Javën e shkuar Emanuele Ndoj pësoi një dëmtim të rëndë në kyçin e këmbës që pritet…

Çelino tallet me Fiorentinën: Merkato e droguar, Tonalin e ndërroj me… Kiezën!

Sandro Tonali është një nga emrat më të përfolur në merkato. Mesfushori i Breshias është një…

Pas Hysajt edhe Ndoj, një verë e nxehtë për shkak të agjentit

Breshia do të garojë në Serie A sezonin e ardhshëm, ndërkohë që ka një çështje. Presidenti…

Ndoj në merkato, “gjiganti” siçilian e ëndërron

Emanuele Ndoj mbylli një sezon të shkëlqyer me Breshian, teksa ekipi ku aktivizohet mesfushori shqiptar u…

Mrekullia e Breshias, vlerësime të shumta për Emanuele Ndoj

Breshia ka bërë gati-gati një mrekulli me ngjitjen në Serie A për sezonin e ardhshëm, me…

VIDEO| “Fshatarë, fshatarë”, lojtarët e Breshias e teprojnë!

Breshia ka arritur një sukses të madh këtë sezon, duke arritur të ngjitet në elitën e…

Milani në “pole” për Tonalin, larg mesfushorit e mban vetëm një kusht

Sandro Tonali është një ndër emrat më në zë ditët e fundit në Itali, me talentin…

Milani favorit për Tonalin, Breshia i tregon “faturën” kuqezinjve

Sandro Tonali është një ndër emrat më të përfolur në Itali, me talentin që është kthyer…

Ndoj kundër së kaluarës: E çuditshme t’i shënoja Padovës, treguam karakter

Emanuele Ndoj shënoi një gol të bukur kundër Padovës në transfertë të martën në mbrëmje, duke…

VIDEO | Breshia shpëton në fund, Ndoj vendimtar me një “silurë”

Emanuele Ndoj ka ndihmuar Breshian të shmangë humbjen ndaj Padovës së vendit të fundit në Serie…

Talenti italian kërkohet nga gjysma e Europës, presidenti: Duhet ta mbroj!

Mesfushori i talentuar i Breshias, Sandro Tonali po tërheq shumë interes nga klubet më elitare të…

Energjiku i javës? Tifozët italianë zgjedhin mesfushorin shqiptar

Fundjava e kaluar ishte shumë pozitive për Emanuele Ndojn dhe Breshian e tij. Mesfushori shqiptar ishte…

VIDEO | Ndoj heroi i Breshias, penallti e fituar dhe gol spektakolar

Emanuele Ndoj ka gjetur golin e dytë në kampionat për këtë sezon. Mesfushori i kombëtares shqiptare…

Baloteli: Seria A taktike dhe e mërzitshme, rikthehem vetëm për një ekip

Mario Baloteli u transferua gjatë merkatos së janarit tek Olimpiku i Marsejës, ekip me të cilin…

Plani “djallëzor” i Juventusit, 25 milionë € dhe huazim për talentin

Juventusi projekton të dominojë gjatë në kampionatin italian dhe për këtë bardhezinjtë mundohen të afrojnë të…

Juventus bën goditjen e madhe, “Pirlo” i ri pranë bardhezinjve

Një nga talentet më premtues të futbollit italian, i cili krahasohet dhe me Andrea Pirlon është…

Tonali ka një çmim fillestar, Çelino zbulon kushtin e transferimit

Sandro Tonali është një nga të rinjtë që ka marrë vëmendjen e klubeve kryesore në Serinë…

Flet njeriu i momentit, Tonali: Si model ndjek Xhenaro Gatuzon!

Sandro Tonali është kryefjala e momentin në futbollin italian. Lojtar i datëlindjes 2000, aktivizohet te Breshia…

Një “Pirlo i ri” për Milanin, kuqezinjtë në sulm

Milani kërkon një mesfushor qendror dhe gjatë ditëve të fundit janë lakuar shumë emra. Paredes, Rabiot…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online