Browsing Tag

Blinibileta.com

Rreshtimet dhe arbitrat, gjithçka për finalen e Superiores

Sytë në  “Loro Boriçi”, aty ku sivjet luhet sfida më e shtrenjtë. 10 mijë dhe 20 mijë lekë të vjetra kushton për të parë Kukësin e Partizanit. Një sfidë e nisur pikërisht nga çmimi i biletave dhe zhvendosja e ndeshjes në qytetin verior.…

Shkodër-Durrës-Tiranë, sa kushton të shohësh Superioren

Superiorja rikthehet nesër dhe java e 26-të rezervon disa përballje interesante. Spikat Kukësi-Partizani, në çdo aspekt. Ndërkohë klubet, si dhe kompania Blinibileta.com, kanë dalë me njoftime në lidhje me çmimet e biletave dhe ato variojnë…

Avullojnë 10 mijë bileta, Panuçi ka gati planin anti-Turqi

Shqipëria nis kualifikueset sonte dhe sikurse dihet ndeshja e parë zhvillohet kundër Turqisë. Kuqezinjtë zbresin në orën 20:45 në fushën e stadiumit “Loro Boriçi” dhe objektivi është një dhe i vetëm: 3 pikët. Interesimi i tifozëve gjatë…

Sfida Tirana-Partizani, biletat drejt përfundimit

Kur kanë mbetur edhe rreth 6 orë nga takimi Tirana-Partizanit, biletat thuajse janë shitur të gjitha. Nga informacionet që vijnë nga biletaria e stadiumit, bëhet me dije se kanë mbetur edhe 800 bileta, të gjitha në sektorin C. Pjesa tjetër…

Derbi i kryeqytetit, zbulohet numri i biletave të shitura

Derbi Tirana-Partizani zhvillohet ditën e premte prej orës 18:00, ndërkohë që kanë dalë në shitje edhe biletat. Kompania që merret me shitjen e tyre, “Blinibileta.com”, bën me dije se ditën e djeshme janë shitur 1500 bileta. Me këto ritme,…

Superiorja në tre ditë, publikohen çmimet e biletave

Superiorja nis të premten, për të vijuar me takimet e tjera të shtunën dhe të dielën. Zhvillohen pesë takime mjaft interesante, ndërkohë që së fundmi kompania Blinibileta.com ka njoftuar për çmimet e biletave për katër prej këtyre takimeve.…

Nga Durrësi në Tiranë, publikohen çmimet e biletave

Këtë fundjavë përmbyllet pjesa e parë e Kategorisë Superiore. Të premten luhet një sfidë mjaft interesante si ajo mes Tiranës dhe Flamurtarit. Bardhebluve u kthehen tifozët, ndërkohë që kompania “blinibileta.com” ka dalë me njoftim për…

Shkodër-Korçë-Vlorë: publikohen çmimet e biletave

Superiorja rikthehet me një ndeshje pa tifozë si ajo mes Partizanit e Kukësit, ndërkohë që në takimet e tjera publiku mund të jetë në mbështetje të ekipeve që përballen mes tyre. Të shtunën Laçi pret Tiranën, kurse Flamurtari Kamzën.…

Flamurtari-Laçi, çmimet e biletave nuk ndryshojnë

Në Vlorë çmimi i biletave nuk ndryshon. Flamurtari pret të dielën Laçin, në një ndeshje që luhet prej orës 17:00. Kompania Blinibileta.com ka publikuar së fundmi edhe çmimet, teksa variojnë nga 200 në 700 lekë. Ashtu sikurse herët e tjera,…

Nga Laçi, në Kamzë: Vetëm tre pikët bëjnë punë

Laçi-Kastrioti dhe Kamza-Kukësi janë përballjet që mbyllin javën e 14-t të Kategorisë Superiore. Verilindorët duan titullin kampion dhe pas humbjes së Partizanit dhe barazimit të Skënderbeut kanë mundësinë të ngushtojnë diferencën me të…

Aksi Laç-Durrës-Vlorë, sa kushton të shohësh Superioren

Java e 14-t e Superiore nis të premten, ndërkohë që një prej ndeshjeve luhet pa praninë e tifozëve. Kompania “Blinibileta.com” ka njoftuar për çmimet e biletave në tre ndeshje të elitës së futbollit shqiptar. Çmimet janë të ndryshme dhe…

Fluks për bileta, 8000 të shitura për Shqipëri-Skoci

Shqipëri-Skoci luhet prej orës 20:45 në stadiumin “Loro Boriçi”. Interesimi për këtë ndeshje nuk ka qenë i vogël dhe deri më tani “SportEkspres.com” mëson se janë shitur rreth 8000 bileta. Shitja e biletave vijon ende, madje ka fluks…

Supersfida Skënderbeu-Flamurtari, biletat në shitje

Skënderbeu-Flamurtari është një nga ndeshjet më të forta të kësaj jave të Superiores. Trajneri Ilir Daja do të rikthehet në Korçë, por këtë herë si kundërshtar. Ndërkohë janë bërë publike edhe çmimet e biletave për këtë përballje.…

Flamurtari-Teuta, çmimet e biletave sipas sektorëve

Flamurtari pret Teutën në shtëpi të shtunën prej orës 17:00, ndërkohë që janë publikuar edhe çmimet e biletave për të këtë takim. Kompania “Blinibileta.com”, që bashkëpunon me vlonjatët dhe pjesën më të madhe të klubeve të Superiores, ka…