Fluks për bileta, 8000 të shitura për Shqipëri-Skoci

0

Shqipëri-Skoci luhet prej orës 20:45 në stadiumin “Loro Boriçi”. Interesimi për këtë ndeshje nuk ka qenë i vogël dhe deri më tani “SportEkspres.com” mëson se janë shitur rreth 8000 bileta. Shitja e biletave vijon ende, madje ka fluks momentalisht.

Sikurse edhe dihet, në Shqipëri përgjithësisht tifozëve i pëlqen t’i blejnë në momentin e fundit biletat. Sikurse mësohet nga burime të sigurta, 2100 bileta janë blerë nga tifozët skocezë, të cilët prej ditësh kanë mbërritur në Shqipëri dhe e kanë shfrytëzuar këtë rast për të shëtitur në vendin tonë.

Kjo përballje është e fundit në grupet e Nations League për Shqipërinë dhe do të jetë e rëndësishme të fitohet, në mënyrë që kuqezinjtë të mbeten në Ligën C të këtij kompeticioni.

Ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore, Shqipëri – Uells, e cila do të…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Mittwoch, 24. Oktober 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.