Nga Durrësi në Tiranë, publikohen çmimet e biletave

0

Këtë fundjavë përmbyllet pjesa e parë e Kategorisë Superiore. Të premten luhet një sfidë mjaft interesante si ajo mes Tiranës dhe Flamurtarit. Bardhebluve u kthehen tifozët, ndërkohë që kompania “blinibileta.com” ka dalë me njoftim për çmimet e biletave.

Nuk ka ndryshime, sikurse edhe është njoftuar nga ana e klubit të Tiranës që në fillim të sezonit. Të shtunën luhet një tjetër ndeshje shumë e rëndësishme. Teuta pret Laçin dhe çmimet e biletave për këtë përballje variojnë nga 200 në 500 lekë.

TIRANA-FLAMURTARI, ÇMIMET E BILETAVE
Tribuna A1, A2, B1, B2 – 1000 Lekë
Tribuna D, E, F, G, C – 300 Lekë
Tribuna H (Miqtë) – 300 Lekë
SHITJA: Nga dita e enjte, biletat në shitje 10:00-18:00 te biletaria e stadiumit “Selman Stërmasi”

Java e tetëmbëdhjetë e Kategorisë SuperioreKF Tirana vs Flamurtari F.CNga dita e Enjte biletat në shitje 10:00-18:00…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Dienstag, 18. Dezember 2018

TEUTA-LAÇI, ÇMIMET E BILETAVE
Tribuna A&B – 500 Lekë
Tribuna A1&B1 – 300 Lekë
Tribuna C – 200 Lekë
SHITJA: Biletat mund t’i gjeni nga dita e shtune prej orës 09:00 pranë pikës së shitjes te stadiumi “Niko Dovana”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.