Shkodër-Korçë-Vlorë: publikohen çmimet e biletave

0

Superiorja rikthehet me një ndeshje pa tifozë si ajo mes Partizanit e Kukësit, ndërkohë që në takimet e tjera publiku mund të jetë në mbështetje të ekipeve që përballen mes tyre. Të shtunën Laçi pret Tiranën, kurse Flamurtari Kamzën.

Kompania Blinibileta.com ka publikuar çmimet e biletave për këta dy përballje dhe nuk ka ndryshime. Nga 200 në 700 lekë variojnë çmimet, ndërkohë që të dielën Skënderbeu pret Luftëtarin dhe për atë takim ka sektorë ku biletat kushtojnë edhe 1000 lekë. Gjithashtu janë publikuar çmimet e biletave edhe për ndeshjen Vllaznia-Besëlidhja, që luhet të shtunën në “Loro Boriçi”.

Flamurtari-Kamza, çmimet e biletave
Tribuna qendrore – 700 Lekë
Tribuna A&B – 400 Lekë
Tribuna D – 200 Lekë
Tribuna C (Miqtë) – 300 Lekë
SHITJA: Biletat në shitje pranë biletarisë së stadiumit “Flamurtari”, nga dita e premte.

Java e shtatëmbëdhjetë e Kategorisë SuperioreFlamurtari F.C vs KF KamzaBiletat në shitje pranë biletarisë së…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 13. Dezember 2018

Skënderbeu-Luftëtari, çmimet e biletave
Tribuna Gold A & B – 1000 Lekë
Tribuna A, B – 400 Lekë
Tribuna C – 300 Lekë
Tribuna E, D – 200 Lekë
SHITJA: Biletat kanë dalë në shitje dhe mund t’i blini pranë biletarisë te stadiumi “Skënderbeu” nga dita e enjte.

Java e shtatëmbëdhjete e Kategorisë SuperioreKF Skënderbeu vs K.S Luftetari GjirokasterBiletat kanë dalë në shitje…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 13. Dezember 2018

Laçi-Tirana, çmimet e biletave
Tribuna kryesore – 500 Lekë
Tribunat e tjera – 200 Lekë
SHITJA: Biletat mund t’i blini pranë stadiumit “Laçi” ditën e ndeshjes.

Java e shtatëmbëdhjetë e Kategorisë SuperioreK.F Laçi vs KF TiranaBiletat mund ti blini pranë stadiumit “Laçi”ÇmimetTribuna kryesore – 500 LekëTribunat e tjera – 200 Lekë

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 13. Dezember 2018

Vllaznia-Besëlidhja, çmimet e biletave
Tribuna kryesore – 500 Lekë
Tribunat e tjera – 200 Lekë
SHITJA: Të shtunën, datë 15 dhjetor, ora 14:00. Biletat mund t’i gjeni pranë biletarisë së stadiumit “Loro Boriçi”, çdo pasdite nga dita e enjte.

K.F Vllaznia Shkoder vs BesëlidhjaTë Shtunën date 15.12 në orën 14:00Biletat mund ti gjeni pranë biletarisë së…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 13. Dezember 2018

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.