Aksi Laç-Durrës-Vlorë, sa kushton të shohësh Superioren

0

Java e 14-t e Superiore nis të premten, ndërkohë që një prej ndeshjeve luhet pa praninë e tifozëve. Kompania “Blinibileta.com” ka njoftuar për çmimet e biletave në tre ndeshje të elitës së futbollit shqiptar.

Çmimet janë të ndryshme dhe variojnë nga 200 lekë në 700 lekë. Më poshtë ju sjellim informacionin e plotë në lidhje me çmimet e biletave sipas ndeshjeve dhe sektorëve në stadiumet përkatëse ku zhvillohen Flamurtari-Partizani, Teuta-Luftëtari dhe Laçi-Kastrioti.

ÇMIMET E BILETAVE, FLAMURTARI-PARTIZANI
(Stadiumi “Flamurtari”, e premte, ora 18:00)
Tribuna qendrore – 700 Lekë
Tribuna A&B – 400 Lekë
Tribuna D – 200 Lekë
Tribuna C (Miqtë) – 300 Lekë
SHITJA: Biletat në shitje nga dita e Enjte pranë biletarisë së stadiumit “Flamurtari” nga ora 10:00-18:00.
Të Premten, për tifozët e Partizanit do të vendoset një pikë pranë pallatit të sportit “Asllan Rusi” nga ora 11:30!

Java e katërmbëdhjetë e Kategorisë Superiore Flamurtari F.C vs FK Partizani AlbaniaBiletat në shitje nga dita e Enjte…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 22. November 2018

ÇMIMET E BILETAVE, TEUTA-LUFTËTARI
(Stadiumi “Niko Dovana”, e shtunë, ora 17:00)
Tribuna A&B – 500 Lekë
Tribuna A1 & B1 – 300 Lekë
Tribunat C, E – 200 Lekë
Tribuna D (Miqtë) – 200 Lekë
SHITJA: Biletat në shitje pranë biletarisë së stadiumit në Durrës

Java e katërmbëdhjetë e Kategorisë SuperioreKF Teuta vs K.S Luftetari Gjirokaster Biletat në shitje pranë biletarisë…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 22. November 2018

ÇMIMET E BILETAVE, LAÇI-KASTRIOTI
(Stadiumi i Laçit, e diel, ora 14:00)

Tribuna kryesore – 500 Lekë
Tribunat e tjera – 200 Lekë
SHITJA: Biletat mund t’i gjeni ditën e diel pranë biletarisë së stadiumit

Java e katërmbëdhjete e Kategorisë SuperioreK.F Laçi vs KS KastriotiBiletat mund ti gjeni ditën e dielë pranë biletarisë së stadiumitÇmimetTribuna kryesore – 500 LekëTribunat e tjera – 200 Lekë

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 22. November 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online