“Çfarë goditje, Rabiot ka cilësi. De Ligt? Diçka nuk arrij ta kuptoj!”

Mishel Platini kaloi vitet më të bukura të karrierës së tij me Juventusin dhe vazhdon të…

Entuziazëm i madh, tifozët e PSG-së i lumturon një… largim!

Adrien Rabiot ka kryer kontrollet mjekësore gjatë ditës së djeshme dhe më pas ka firmosur dhe…

Roli i preferuar dhe këshillat e Bufon, Rabiot: Juventusi një shkallë sipër PSG-së

Adrien Rabiot është gati për të nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Mesfushori…

Ditë prezantimesh, Juventusi zyrtarizon “dhuratat” e merkatos

Aron Ramsej dhe Adrien Rabiot janë dy goditje fantastike të Juventusit. Cilësi e shtuar në mesfushë…

Ja vlejti pritja, Rabiot bëhet lojtari i dytë më i pasur në Serie A

Maratona e peripecive mes Adrien Rabiot dhe PSG më në fund ka marrë fund dhe lojtari…

Leonardo, rinovimi dhe Juventusi: nëna e Rabiot sqaron të vërtetën

Adrien Rabiot pret datën 1 korrik për të dalë përfundimisht një lojtar i lirë. Mesfushori nuk…

Juventus “pa frena”, ditë vendimtare për objektivin e mesfushës

Tifozët e Juventusit shpresojnë që të mbyllet sa më shpejt akordi me Matijs De Ligt, ndërsa…

Akoma s’ka vendosur, Rabiot i “shkel syrin” gjigantit italian

Adrien Rabiot nuk ka marrë akoma një vendim. Mesfushori do të largohet me parametra zero nga…

Nuk ka para Champions-i, Arsenali hedh sytë nga lojtarët e lirë

Skuadra e Arsenalit kishte mundësi shumë të mëdha që në këtë sezon të rikthehej në Champions…

Ylli francez i ofrohet Junajtid, ja plani i “Djajve”

Mançester Junajtid kërkon një mesfushor klasi. Largimi i Ander Herrera pritet të lërë një boshllëk në…

Lëvizje me “efekt domino”, afrime dhe largime surprizë te Juventusi

Juventusi i sezonit të ardhshëm nuk pritet të jetë i njëjti. Bardheznjtë kanë objektiva të mëdha…

“Al Khelaifi s’ia ka haberin futbollit, Rabio po vuan prej heshtjes së tij!”

Adrien Rabiot mezi po pret fundin e sezonit. Raporti i mesfushorit me PSG-në është thyer prej…

Jo vetëm Ramsej, Juventusi gati për “dhuratën” e radhës

Juventusi është një nga klubet më aktivë në merkato. Paratë nuk janë problem në Torinon bardhezi…

Rabiot i befason të gjithë, arrin akordin me “gjigantin” europian

Gara për shërbimet e Adrien Rabiot është shumë e fortë. Barcelona ishte ekipi më pranë arritjes…

Vendimi i Rabiot: Pushon nga puna… nënën e tij, zbulohet shkaku!

Adrien Rabiot mezi po pret fundin e sezonit për të nisur aventurën e re në karrierë.…

Më në fund ka akord, Rabiot zgjedh ekipin e ri

Adrien Rabiot vazhdon të stërvitet fort, pavarësisht se prej dy muajsh nuk zbret në fushat e…

Lëvizja më e madhe e merkatos, Arsenal-PSG përgatisin shkëmbimin e bujshëm

Arsenali dhe PSG, janë dy nga ekipet më të përfolura në këto ditë të fundit të…

Fushata e rinisjes së kërkimeve për Sala, futbollisti i PSG-së befason me gjestin e tij

Vendimi i autoriteteve angleze për të ndërprerë operacionet e kërkimit për Emiliano Salën dhe pilotin Dejvid…

Oferta tunduese për PSG, Rabiot drejt Premier Ligës

Ndeshja e fundit që Adrien Rabiot ka zhvilluar me PSG daton me 5 dhjetori në barazimin…

Plas te PSG, Rabiot nuk duron më dhe kërcënon klubin!

PSG ka vendosur të dërgojë Adrien Rabiot të stërvitet me ekipin e dytë dhe ky dënim…

Surpriza e Tuhel: Gati ta rikthej Rabiot në ekip, por kam një kusht!

E ardhmja e Adrien Rabiot është e paqartë dhe, pasi nuk arriti akordin me Barcelonën, mesfushori…

PSG fërkon duart, Rabiot mund të shitet në… janar

Barcelona hoqi dorë nga Adrien Rabiot për shkak të insistimit të lojtarit për të përfshirë një…

Ndodh dhe kështu, kërkesa e pabesueshme e Rabiot shtang Barcelonën!

Barcelona ishte shumë pranë akordit me Adrien Rabiot, por në fund zgjodhi Frenki De Jong si…

Arrihet akordi: Rabiot në një ekip me Mesin, zbulohen detajet

Adrien Rabiot do të zhvillojë sezonin e fundit me PSG. Mesfushori i rezistoi sulmeve të klubit…

“Asnjë akord me Rabiot dhe asnjë thyerje rregullash”

Marrëdhëniet e Adrien Rabiot me PSG janë të ngrira prej kohësh, ndërkohë që mesfushori nuk ka…

Akordi është arritur, Rabiot do të transferohet në Spanjë

Adrien Rabiot po kalon ditët e fundit si lojtar i PSG. Mesfushori francez ka arritur akordin…

Plani i Juves për Pogba, babai i De Ligt i “shkel syrin” bardhezinjve

E ardhmja e Adrien Rabiot është larg PSG. Mesfushori e ka ndarë mendjen për të mos…

Prapaskenat e krisjes me PSG, Rabiot me valixhe gati

Adrien Rabiot po i përballon “sulmet” e PSG për të rinovuar kontratën, që i skadon në…

Juventus, Inter dhe PSG “mbesin thatë”, Rabiot merr vendimin final

Situata e Adrien Rabiot nuk po gjen zgjidhje prej kohësh. Mesfushorit francez i mbaron kontrata me…

Siti kërkon të rikthejë yllin e PSG-së pas 9 vitesh

Adrien Rabiot ishte një ndër emrat më të lakuar të merkatos së verës deri në ditët…

Kalimi te Reali, Artur dhe Rabiot: flet “finoku” Nejmar

Nejmar është lojtari për të cilin është paguar më së shumti për transferimin e tij dhe…

E konfirmon edhe Tuhel, të reja për Rabiot

Mbas fitimit të Superkupës së Francës, PSG e ka nisur mbarë dhe kampionatin. Fitore me tris…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online