Ditë prezantimesh, Juventusi zyrtarizon “dhuratat” e merkatos

Aron Ramsej dhe Adrien Rabiot janë dy goditje fantastike të Juventusit. Cilësi e shtuar në mesfushë dhe mbi të gjitha asnjë cent i harxhuar. Uellsiani është siguruar prej kohësh.

Ish-mesfushori i Arsenalit është një lojtar plot kualitet e eksperiencë dhe karakteristikat e tij janë ideale për futbollin që dëshiron të praktikojë Mauricio Sarri.

Ramsej është prezantuar gjatë ditës së sotme, ndërkohë që Rabiot ka kryer kontrollet mjekësore. Ish-mesfushori i PSG-së është çliruar më në fund nga kontrata me francezët dhe po pret me padurim nisjen e sezonit të ri me Juventusin.

“dhurta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online