Muça: Të mos flasim si tifozë, goli i Sherif ishte i rregullt

Partizani u eliminua nga kualifikueset e Europa League pas barazimit 1 – 1 në Moldavi ndaj…

Largohet pas 5 vitesh nga Partizani, ka akord me Kukësin

Partizani ka zyrtarizuar një largim nga skuadra. Me anë të një postimi në rrjetet sociale

Lerda: Skandal, na dënojnë se jemi vend i vogël!

Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, foli pas ndeshjes kundër Sherif Tiraspol. Pas eliminimit, tekniku italian i…

VIDEO | Asani nuk mjafton, Partizani eliminohet nga Europa League

Partizani është eliminuar nga Europa League nga ekipi i Sherif Tiraspolit, me rezultatin e përgjithshëm 2-1…

Trashi e Asani nga minuta e parë, edhe Latifi titullar

Janë publikuar nga UEFA formacionet e sfidës mes Sherif Tiraspolit dhe Partizanit. Për vendasit, Latifi do…

“Autogoli” Xhaiteh, një hall më shumë për Partizanin

Një ndër afrimet e shumta të Partizanit gjatë merkatos së janarit ishte mesfushor nga Gambia, Tixhan…

Mur dhe shumë shpejtësi, ja plani i Lerdës

Partizani synon të përmbysë rezultatin e ndeshjes së parë me Sherif Tiraspol dhe trajneri Franko Lerda…

Lerda: Na penalizon rezultati, Sherifin e kemi studiuar

Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, ka qenë i pranishëm në konferencën e zakonshme për shtyp para…

70 mijë euro për Sherif Tiraspol-Partizani, RTSH akuzon rëndë

RTSH nuk do të mund të transmetojë ndeshjen e kthimit mes Sherif Tiraspol e Partizanit, e…

Partizani mbyll përgatitjet, lajme të mira për “Demat”

Partizani ka mbyllur përgatitjet për sfidën e kthimit kundër Sherif Tiraspolit dhe skuadra kampione e Shqipërisë…

Merkato te Partizani, Duro ka një kërkesë për Kukësin

Shpëtim Duro është vënë në kërkim të një portieri për Kukësin. Largimi i Stivi Frashërit nga…

Duro: Partizani rivali kryesor, ja ku duhet të përforcohemi

Shpëtim Duro zhvilloi ditën e djeshme seancën e parë stërvitore si trajner i Kukësit. Në një…

Lajme të mira për Lerdën, titullari i “demave” rikthehet nga dëmtimi

Partizani do të luajë sfidën e kthimit kundër Sherif Tiraspolit ditën e mërkurë, në Moldavi. Sfida…

Të huajt në Superiore: Partizani për rekord, Flamurtari totalisht kuqezi

Kategoria Superiore mbetet një destinacion shumë i preferuar nga lojtarët e huaj, të cilët i kemi…

Kalari mbetet i “kuq”? Propozim interesant nga klubi

Reinaldo Kalari ka mbyllur bashkëpunimin me Partizanin pas katër vitesh si pjesë e klubit kryeqytetas. Futbollisti…

“Hajde te Partizani”, ngacmime në Instagram midis Ngo dhe tifozëve të kuq

Majkëll Ngo është ndër futbollistët më aktivë në rrjetet sociale. Sulmuesi anglez ka shpërndarë së fundmi…

Batha: Tirana ka marrë më të mirët e mundshëm, mezi po e pres derbin

Idriz Batha zgjodhi të vijonte karrierën në Kategorinë Superiore te Tirana. Në një intervistë për “RTSH…

VIDEO | Golat në Europë një makth për Partizanin, Sukaj goleadori i fundit

Partizani nuk arriti të shënonte në takimin e sotëm ndaj Sherif Tiraspol. Kryeqytetasit kanë qenë vizitorë…

Zekiç: Ishim skuadra më e mirë, ju tregoj problemin e Latifit

Partizani nuk arriti ta menaxhonte siç duhej ndeshjen e parë kualifikuese të Europa League ndaj Sherif…

Lerda: Goli i shpejtë na çoroditi, krijuam shumë raste për shënim

Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, ka folur për humbjen 1 – 0 të skuadrës së tij…

VIDEO | Partizani sërish “thatë”, Europa është makth

Partizani nuk ia dalë të marrë një rezultat pozitiv në takimin e zhvilluar në “Selman Stërmasi”…

Lerda ul në stol dy yjet: Debuton Broja, Latifi zbarkon si “moldav”

Partizani pret Sherif Tiraspol në “Selman Stërmasi” dhe dueli i turit të dytë të Ligës së…

Telushi: Sherifin e godasim në pikat e dobëta, mos gjykoni prej Karabakut

Bruno Telushi ka qenë në konferencë për shtyp në krah te teknikut Lerda para ndeshjes kundër…

Lerda: Sherifi kundërshtar i rrezikshëm, kam grup me vlera

Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, foli sot në konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Sherif Tiraspolit.…

Zekiç: Një sfidë e vështirë kundër Partizanit, Latifi nuk ka kohë!

Trajneri i Sherif Tiraspolit, Zoran Zekiç, ka folur në konferencën e tij për shtyp para ndeshjes…

Zyrtare | Një rumun për mbrojtjen, Partizani prezanton afrimin e ri

Partizani ka prezantuar goditjen e radhës në merkato. Kampionët kanë arritur akordin me Deian Boldor, i…

I bëri “zbor” Torasa, mesfushori pranë kalimit te Borusia Dortmund

Futbollisti i Red Bull Salcburg, Diadie Samaseku, është shumë pranë kalimit te Borusia Dortmund. Sipas medies…

Partizani gjen qendërmbrojtësin te Verona, akord me një rumun

Largimet e Lum Rexhepit dhe Sodik Atandës e çuan në vetëm dy numrin e qendërmbrojtësve te…

Jupi: I mbivlerësojmë kundërshtarët në Europë, ja këshilla ime për presidentët

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Redi Jupi, ka dhënë një intervistë për emisionin “Pressing” në  “Abc News”,…

Ofertë surprizë, Partizani në garë për “ish”-in e Kukësit

Kukësi u eliminua nga Kupat e Europës që në turin e parë dhe presidenti Safet Gjici…

Në formacion pas shtatë muajsh, “basti” i Lerdës është Romero

Partizani pret të enjten në stadiumin “Selman Stërmasi” moldavët e Sherif Tiraspol. Kundërshtari megjithëse superior në…

Partizani nis rrugëtimin në “Europa League”, klubi publikon çmimet e biletave

Partizani ka bërë të ditura çmimet e biletave për takimin e raundit të dytë kualifikues të…

Shorti i raundit të tretë, Partizani mëson dy kundërshtarët e mundshëm

Partizani ka mësuar dy kundërshtarët e mundshëm nëse kalon turin e dytë kualifikues të “Europa League”,…

Merkato në dalje te Partizani, klubi i vendos kushte sulmuesit

Merkato e Partizanit është fokusuar në repartin e sulmit. Transferimet e lojtarëve si Solomon dhe Braun…

Partizani – Sherif, “bookmakers” shohin favorit ekipin shqiptar

Partizani e tregoi veten që është një “kockë e fortë” kundër Karabak. Të kuqtë zhvilluan një…

Futbolli shqiptar humb një legjendë, “shuhet” Fatmir Frashëri

Sot, Fatmir Frashëri është ndarë nga jeta. Figura e shquar e futbollit shqiptar i ka dhënë…

Sherif Tiraspol, klubi që dominon Moldavinë falë milionave nga Rusia

Më datë 25 korrik, Partizani rikthehet në stadiumin “Selman Stërmasi” për të zhvilluar ndeshjen e parë…

Lerda: Shkelmimi i shishes? Thjesht emocione, s’kam pendesa!

Partizani kreu një paraqitje të mirë në transfertë ndaj Karabak, por në fund të 90 minutave…

Lerda: Rasti i Solomon nuk duhej falur, krenar për këta çuna

Partizani nuk ka arritur të marrë një rezultat pozitiv në transfertë ndaj Karabakut, pas gjithë volumit…

VIDEO | Partizani del duke luftuar, Karabak nuk ishte gogol

Karabaku ka arritur ta thyejë Partizanin pas 180 minutash lojë, duke u kualifikuar në turin tjetër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online