Browsing Category

Kombëtarja

De Biazi: Tani vjen e bukura!

Trajneri ka ndryshuar “look” dhe sot do të niset nga aeroporti në nder të Marko Polos, ambasadorit dhe udhëtarit që…

Nanta kërkon Lorik Canën

Kapiteni i përfaqësueses së Shqipërisë, Lorik Cana është shumë pranë kalimit te skuadra franceze, e cila pak ditë…