VIDEO | E pabesueshme, Nojer imiton Nejmarin me Gjermaninë

Manuel Nojer vazhdon të surprizojë. Portieri i Gjermanisë shquhet për lojën e tij me këmbë, por veprimi që ka bërë sot kundër Bjellorusisë, i ka lënë të gjithë pa mend.

Kur kishte presionin e dy futbollistëve, Nojer nuk u shqetësua aspak, dribloi të dy (madje duke e rrëzuar njërin në tokë) dhe më pas pasoi saktë te shokët e skuadrës.

Video e tij po bën xhiron në rrjet dhe gardiani i Bajernit vazhdon të tregojë se nuk është i aftë vetëm me duar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online