VIDEO | Italia bën ligjin në Athinë, spektakël nga Insinje&Co.

Italia duket se e ka pasur shumë të thjeshtë të tregojë forcën ndaj Greqisë në Athinë. Fraksion i parë i lojës u mbyll me avantazhin 3 – 0 të ekipit “axurr”. Mesfushori Nikolo Barela është ai që tundi i pari rrjetën, ndërsa pak minuta më vonë vijnë golat e Insinjes realizon një “perlë”. Listës së shënuesve i bashkohet dhe qendërmbrojtësi Leonardo Bonuçi.

GREQI 0 – 3 ITALI
PJESA E PARË
Shënues: Barela 23′, Insinje 30′, Beloti 33′

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online