VIDEO: Barcelona e ëndrrave është kthyer, shihni çfarë goli!

0

Barcelona dha një provë karakteri, teksa mposhti me rezultatin 6-1 Sevijën, duke përmbysur kështu humbjen 2-0 në vajtje. Një ndër momentet më të veçanta të takimit ishte goli unik i Lionel Mesit në minutat e fundit të takimit.

Një kryevepër që na kujton golat e Barcelonës së Guardiolës, kur Tiki-Taka sundonte futbollin botëror. Kundërsulm “vrastar” dhe pasime të njëpasnjëshme, një aksion model që me siguri do të shërbejë si leksion për vite me radhë. Shijoni videon e mëposhtme…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.