FOTO | “Tirona është pa president!”, Fanatics ironizojnë me Halilin

0

Tifo-grupi ultras i Tiranës, “Tirona Fanatics” vazhdojnë t’iu bëjnë thirrje të gjithë tifozëve bardheblu që të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit për ndeshjen kundër Teutës. Shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, tifo-grupi nuk ngurron as që t’i dalë kundër presidenti Refik Halili.

Në postimin e tyre më të fundit, “Fanatics” kanë shkruar se Tirana është pa president, duke sulmuar në mënyrë direkte numrin një të presidencës. Dihet se marrëdhëniet mes presidentit Halili dhe tifo-grupit ultras nuk janë shumë të mira dhe kjo gjë vihet re qartë në postimet që tifozët shkruajnë.

Postimi i “Tirona Fanatics”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.