Van Dajk: Ka ardhur koha që Topin e Artë ta fitoj unë

Diskutimet për Topin e Artë akoma nuk e kanë arritur kulmin, me trofeun që do të…

E thotë një legjendë e kuqe: Mesi meriton “Topin e Artë”

Leo Mesi dhe Virxhil Van Dajk janë dy kandidatët kryesorë për të fituar çmimin më të…

“Topi i Artë”, Ajaksi dhe eliminimi i Juventusit, flet Murinjo

Zhoze Murinjo vazhdon të jetë larg botës së futbollit, por nuk ngurron asnjëherë të japë mendimet…

“Topi i Artë? Jepjani Mesit që tani!”

Legjenda e Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka folur sa i takon fituesit të “Topit të Artë” të…

Modriç kritikon Mesin e Ronaldon: Nuk i kuptoj! Ja përse e meritoj Topin e Artë

Kristiano Ronaldo dhe Lionel Mesi nuk ishin të pranishëm në ceremoninë e Topit të Artë që…

Ibra “thumbon” Realin dhe Ronaldon: E kuptuam që Mesi paska rivalizuar me… Perezin!

Luka Modriç u shpall fituesi i “Topit të Artë” në këtë vit. Një vendim i tillë…

Tjetër zë në mbrojtje të Ronaldos, agjenti Mendesh e ngre në qiell

Fitimi i çmimit të “Topit të Artë” nga Luka Modriç nuk është përtypur aq lehtë nga…

VIDEO | Nejmar nuk i plas për Topin e Artë, braziliani i varur pas video-lojës së famshme

Futbollisti i PSG-së, Nejmar, i kishte të gjitha mundësitë për të qenë i pranishëm në ceremoninë…

Votat e çuditshme të “Topit të Artë”: Nga Benzema te Kurtua, dhe votat e Shqipërisë e Kosovës

Mbrëmjen e djeshme në Paris u zhvillua ceremonia gala e dhënies së çmimeve të Topit të…

Motrat e CR7 sulmojnë jurinë e “Topit të Artë”: Mafie, këlyshë k… !

Luka Modriç arriti të shpallej fituesi i Topit të Artë 2018, duke i dhënë fund dominancës…

ZYRTARE: Modriç zbret nga “froni” Mesin dhe Ronaldon

“Topi i Artë” rikthehet në Ballkan pas 24 vitesh. Hristo Stoiçkov ishte “gjaknxehti” i fundit që…

Topi i Artë, formacioni ideal dhe rikthimi në “skenë” i babait, Enzo Zidan i thotë të gjitha

Enzo Zidan është i pandashëm nga qyteti i Madrid. Pas një eksperience të shkurtër në kampionatin…

Drogba: CR7 më i miri, por “Topin e Artë” e meriton një tjetër!

Didier Drogba i dha fund futbollit të luajtur në moshën 40-vjeçare. Vendimi erdhi para disa ditësh,…

Të rejat e “Topit të Artë”: Ndryshime në pod, fitues shpallet… Luka Modriç!

Pak ditë kanë mbetur deri në shpalljen e fituesit të “Topit të Artë”, ndërsa ceremonia dhe…

“Topi i Artë” dhe arsyetimi i Simeones: Askush si Grizman këtë vit, lojtar super inteligjent

Gara për fitimin e “Topit të Artë” në këtë sezon është ndryshe nga vitet e tjera.…

Kavani: Nejmar simuloi, “Topi i Artë” duhet t’i shkojë një francezi

Sulmuesi uruguaian Edinson Kavani ka qenë i ftuari i ish-futbollistit francez Kristof Dugarri në emisionin e…

Bundesliga në harresë, asnjë lojtar në 30 nominimet e Topit të Artë

Ditën e djeshme revista franceze “France Football”, publikoi listën  me 30 kandidatët për trofeun e “Topit…

“Topi i Artë” versioni U21, ja lista me 10 kandidatët

“France Football” revista franceze që publikon çmimin e “Topi të Artë”, ka ardhur me një çmim…

Kaka flet për fituesin e Topit të Artë, “injoron” Mesin dhe Ronaldon

Mund të duket e pabesueshme, por lojtari i fundi që ka fituar Topin e Artë, përveç…

Mbape krah Pele, i pari në radhë për “Topin e Artë”

Kilian Mpabe është në rrugën e duhur. E thonë shifrat dhe ato nuk gënjejnë. Edhe pse…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online