Bundesliga në harresë, asnjë lojtar në 30 nominimet e Topit të Artë

Ditën e djeshme revista franceze “France Football”, publikoi listën  me 30 kandidatët për trofeun e “Topit të Artë”. Publikimi i listës shkaktoi shumë polemika në Gjermani, pasi asnjëri prej 30 lojtarëve nuk është pjesë e Bundesligës.

Në listën e “France Football” dominojnë lojtarët e La Liga dhe Premier League, ndërkohë që nga tre lojtarë secili janë përfaqësuar edhe kampionati italian e francez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online