“Topi i Artë” versioni U21, ja lista me 10 kandidatët

“France Football” revista franceze që publikon çmimin e “Topi të Artë”, ka ardhur me një çmim risi për këtë vit. “Trofeu Kopa” e ka marrë emrin në nderim të legjendës së futbollit francez Rajmond Kopa dhe do t’i jepet në mënyrë të përvitshme futbollistit më të mirë nën moshën 21-vjeçare.

Ditën e sotme revista ka publikuar 10 kandidatët për trofeun debutues. Në listën e “France Football” bie në sy emri  i kampionit të botës, Kilian Mbape, i cili nuk do ta ketë të vështirë të mund konkurrencën Donarumës, Kutrones, Arnold, Pulisiç etj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online