Reali pezullon Iskon, “MARCA” zbulon debatin me Solarin

Problemet te Reali nuk po kanë fund. Pas sherrit midis Ramos e Perez, situatës kritike me…

Solari nuk dorëzohet: Kemi ende objektiva!

Santiago Solari nuk e ka dhënë dorëheqjen si trajner i Real Madridit, pas humbjes së rëndë ndaj…

Ankesat e Solarit, replikon Pike: Besoj e mbajnë mend, u rrasëm 5!

Reali i Madridit dhe Barcelona do të luftojnë mes tyre të mërkurën e 27 shkurtit në…

Solari: Ekipi ka pësuar lodhje, besoj ende te titulli

Humbja ndaj Zhironës ka qenë një goditje shumë e fortë për aspiratat e Real Madrid për…

Solari mbron kapitenin: Ramosi foli troç, por e provokuan!

Reali do të luajnë nesër në drekë kundër Zhironës në shtëpi dhe do të tentojë të…

Solari “zbut” konfliktin: Lojtar i madh, Reali vjen para gjithçkaje për të

Marselo nuk po kalon një moment të mirë dhe e ardhmja e tij shihet afër Juventusit.…

Solari bën ironikun: Tani e morët vesh kush është Benzema!

Karim Benzema po përjeton një formë të shkëlqyer, teksa ka shënuar pesë gola në tre ndeshjet…

FOTO | Shpërthimi kundër trajnerit: Solari, vrasësi i vogël i futbollit!

Reali i Madridit fitoi përballë Betisit në transfertë me rezultatin 2-1, ndërsa Isko e ndoqi gjithë…

Solari nuk duron më: Mos na akuzoni kot!

Reali i Madridit e nisi me një barazim 2-2 kundër Vijarealit vitin 2019, ndërsa nesër pret…

Plas te Reali, Solari lë jashtë grumbullimit yllin e skuadrës

Shumë tifozë te Real Madrid janë befasuar kur kanë parë se në listën e lojtarëve të…

Rezultatet janë pro Solarit, tekniku më i mirë i Realit që nga viti 1929

Humbja e 28 nëntorit në “El clasico”, për më tepër me rezultatin 5-1 bëri që shkarkimi…

Solari e ka të qartë: Pres shumë nga Bejl, kujdes Vajadolidin

Santiago Solari arriti ta niste me fitore aventurën e tij në stolin e Realit të Madridit,…

Prezantimi i Solarit: Kam kampionë dhe “luftëtarë”, ndaj Melijas luajmë me dy… “topa”

Santiago Solari është trajneri më i ri i Real Madrid. 42-vjeçari argjentinas është aktivizuar për pesë…

Bien kuotat e Kontes, trajneri që shkëlqeu në Botëror në garë për stolin e Realit

Florentino Perez po kërkon kohë dhe nuk dëshiron të nxitohet. Julen Lopetegui nuk është shkarkuar ende,…

“FlopEtegui”, tërbohen tifozët e Realit! Dy emra për ta pasuar

Humbja me Levanten konfirmoi krizën e Realit të Madridit. “Los Blancos” pësuan disfatën e tretë me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online