VIDEO | Dhunë e shëmtuar në Finlandë, stjuartët i hyjnë në dajak tifozëve

Finalja e Kupës së Finlandës midis Mariehamn dhe Ilves u mbyll me triumfin 2 – 0…

Ministri Lleshaj: Policia ka kosto, tifozët të identifikohen

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, foli në tryezën e përbashkët të mbledhur sot në Tiranë. Zyrtari…

FSHF del me njoftim: Nuk ka futboll pa Polici!

Klubet ishin njoftuar prej orësh dhe tashmë edhe Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një…

Dënimi i Kamzës dhe e ardhmja e kampionatit, Shulku ka një apel për shtetin shqiptar

Sekretari i përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Futbollit, Ilir Shulku, foli në një dalje për shtyp,…

Kryesia e Kamzës në pranga, policia shpall katër tifozë në kërkim

Policia e shtetit ka reaguar nëpërmjet një komunikate për ngjarjen e ndodhur në fund të ndeshjes…

Kallëzim penal pas incidentit, FSHF: Boll më, Policia të veprojë!

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një qëndrim pra incidentit të djeshëm në takimin Partizani-Flamurtari.…

Laçi: Tirana do e lërë fundin, policia të ndjekë modelin e ndeshjeve të kombëtares

Drejtori sportiv i Tiranës,  Arbi Laçi, ka qenë i ftuar në emisionin “Sport Neës Plus”, ku…

Tifozët e River Plejt luftë me Policinë, dhjetëra të plagosur e të arrestuar

Fitorja e trofeut Libertadores nga skuadra e River Plejt ka çuar me gjendje deliri me mijëra…

Incidentet në stadium: 12 të arrestuar, gjoba dhe procedim penal për drejtuesit e Tiranës

Pas ndeshjes Tirana-Kukësi, zhvilluar ditën e djeshme, në fushë u futën disa tifozë dhe kjo ngjarje…

Ndalohen disa tifozë të Tiranës, ka një problem madhor për bardheblutë

Probleme për Tiranën, jo vetëm në rezultate. Barazimi i sotshëm me Kukësin nuk u prit mirë…

Skandal përgjimesh në Skoci: policia spiunonte tifozët

Orë të nxehta në Skoci dhe në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, pas skandalit që lidhet…

Policia gjermane në krizë, ministria anulon kryendeshjen e javës

Demonstratat e dhunshme anti-emigracion që kanë pushtuar Gjermaninë gjatë ditëve të fundit kanë sjellë probleme dhe…

Superiorja pa polici, Guerrils zbulojnë prapaskenat

FSHF e ka vendosur. Në finalen e Kupës së Shqipërisë, midis Skënderbeut dhe Laçit, Policia ishte…

FSHF vendos, nuk ka më polici në Superiore!

Kategoria Superiore nis më 19 gusht, por më parë do të zhvillohet finalja e Superkupës së…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online