“Bomba” e Realit, blen sulmuesin që ka mahnitur në Europa League!

Para pak kohësh bleu Militaon nga Porto, një qendërmbrojtës me të ardhme të shkëlqyer sipas specialistëve…

Merkato e Realit, zbulohet buxheti faraonik që Zidan ka në dispozicion

Zinedin Zidan do të ketë një punë të madhe gjatë merkatos së verës, për të rindërtuar…

Reali pezullon Iskon, “MARCA” zbulon debatin me Solarin

Problemet te Reali nuk po kanë fund. Pas sherrit midis Ramos e Perez, situatës kritike me…

Eliminimi u turpshëm i Realit, Perez fillon të bëjë çmendurira

Reali i Madridit u eliminua në mënyrë të turpshme nga Liga e Kampionëve, duke u mposhtur…

VIDEO / Ançeloti zbulon prapaskenat e shkarkimit: Gjithçka nisi nga Bejl

Karlo Ançeloti u rikthye të flasë për përvojën e tij 2-vjeçare te Real Madrid. Në një…

Perez: Benzema sulmuesi më i mirë në botë, ja kush është e ardhmja e Realit

Florentino Perez ka dhënë një intervistë për medien e njohur franceze “France Football”, ku ka folur…

Reali me sytë nga merkato, gati ofensiva për yllin francez

Sezoni aktual i Realit të Madridit ka qenë me shumë ulje ngritje. Mjafton të kujtojmë shkarkimin…

Ronaldo injoron ftesën e Perez, Mesi ende në dilemë

Plani i Florentino Perez për të bashkuar Kristiano Ronaldon dhe Lionel Mesin në tribunën “vip” të…

Perez “hap thesin”, synohen dy yjet e Serie A

Real Madrid është klubi më i pasur në planet dhe këtë e tregojnë qartë bilancet vjetore…

Perez takon presidentin e Korinthias, tentohet mesfushori 20-vjeçar

Ikja e Kristiano Ronaldo duket se i ka prishur ekuilibrat te Real Madridi, i cili këtë…

Perez bindet më në fund, vendos trajnerin përfundimtar për Realin

Reali i Madridit shkarkoi trajnerin e saj të mëparshëm, Hulen Lopeteguit, pas humbjes në “El clasico”…

Perez nën shënjestër: “Në katër muaj shkatërroi Spanjën e Realin”

Trajneri Hulen Lopetegui ka qenë shënjestra kryesore për krizën që ka përfshirë klubin e Real Madrid.…

Perez i pakënaqur me sulmin, gati 200 milionë sterlina që në janar

Ambjenti te Reali i Madridit ditët e fundit sa vjen edhe bëhet akoma më i zymtë.…

Perez: Nuk ndjekim Barcelonën, stadiumi jonë do jetë më i mirë në botë

Florentino Perez ka komentuar propozimin e bërë nga La Liga që një pjesë të ndeshjeve të…

Lopetegui buzëqesh për të ardhmen, Perez ka arkëtuar shumën rekord

Prej disa vitesh Real Madrid tregohet shumë i kujdesshëm në ndërhyrjet në tregun e transferimeve. Blerja…

Perez: Ajo që bëri Interi nuk më ka ndodhur kurrë!

Luka Modriç u kthye mollë sherri mes Real Madridit dhe Interit këtë verë, sepse kroati u…

Uest Ham nuk ndalet, zyrtarizon sulmuesin e Arsenalit

Uest Ham të thuhet se ka bërë një merkato cilësore këtë edicion, pasi ka aftruar Anderson,…

Reali i inatosur me Interin, gati denoncimi në UEFA

Real Madrid pa që t’i ikte nga skuadra lojtari më i mirë i saj, Kristiano Ronaldo,…

Perez: Modriç nuk është Ronaldo

Duket se eksodi nga kampionët e Botës ka marr fund dhe asnjë nga yjet e mëdhenj…

Reali prezanton talentin e madh brazilian, nuk do të largohet në huazim

Reali i Madridit ende nuk ka bërë ndonjë goditje të madhe në merkato, nga ato që…

Ronaldo nuk ikën i vetëm, Reali do bëjë spastrim

Nga maja e botës në errësirë, Reali është transformuar në vetëm pak muaj dhe tashmë Florentino…

Perez, 200 milionë euro për të ringritur Realin

Sezoni po kthehet në një dramë për Realin, që është kampion Spanje e Europe në fuqi,…

Reali nuk di të fitojë, por presidenti Perez na shtang me parashikimet e tij

Real Madridit nuk po i shkojnë punët mirë, sidomos pas barazimit të fundit pa gola ndaj…

De Gea drejt Realit, Mou më në fund pranon

Portieri David de Gea duket se shumë shpejt do të bëhet pjesë e Real Madridit. Gardiani…

Reali e bleu 2 vite më parë dhe e prezantoi sot

Real Madridi ka prezantuar sot paradite afrimin e fundit në merkaton ekësaj vere, mbrojtësin Hezus Vajeho.…

Perez: Dua Donarumën, Ronaldo nuk ikën!

Florentino Perez është rizgjedhur president i Realit të Madridit dhe tashmë del hapur e më në…

Perez zbulon: Nejmar kreu vizitat mjekësore te Reali, por pastaj blemë Bejlin

Nejmar mund të ishte tani një futbollist i Realit të Madridit, por transferimi i tij dështoi…

“Tërbohet” Florentino, premio të çmendur Realit për triumfin ndaj Juves

Florentino Perez nuk e vret mendjen për shpenzime, mjafton që të blejë yje dhe të fitojë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online