“Avullon” mundësia Junajtid, Dibala drejt Francës

Edhe pse Paulo Dybala kundërshtoi Mançester Junajtid, ai është ende në treg dhe Juventus mund të…

Dibala vendos, ja ç’ndodh rreth transferimit te Junajtid

Juventusi ishte shumë pranë Lukakut dhe largimit të Dibala nëpërmjet një ndërrimi mes dy yjeve. Megjithatë,…

Dibala me një këmbë jashtë, agjentët takim në Angli

E ardhmja e Paulo Dibalas ka ardhur në një “degëzim”. Vendi i tij te Juventusi nuk…

Po “djeg” veten në Torino, Dibala do jetë bomba e radhës në merkato

Juventusi për momentin është një prej ekipeve më të kompletuar në botë. Ka lojtarë me shumicë…

“Paratiçi e di mirë çfarë dua të bëj vitin e ardhshëm”, Dibala flet hapur

Paulo Dibala është lidhur ngushtë me një largim të mundshëm nga Juventusi në këtë verë. Forma…

Dëmtimi i radhës te bardhezinjtë, Dibala humbet ndeshjen e titullit

Dëmtimet nuk po i ndahen Juventusit. Në fillim Mnaxhukiç, Kielini, Dagllas Kosta, Kaseres dhe Perin, ndërsa…

Dibala “driblon” Bajernin: Kam objektiva me Juven, nuk e kam mendjen te merkato

Paulo Dibala do e mbajë mend gjatë ndeshjen kundër Meksikës. Lojtari i talentuar i Juventusit shënoi…

Dy “akrepa”: Urimi i veçantë i Del Pieros dhe përgjigja e Dibala

Paulo Dibala festoi 25-vjetorin e lindjes ditën e djeshme dhe në drejtim të argjentinasit kanë ardhur…

VIDEO | Eureka, gjendet “imituesi” i talentuar i Paulo Dibala

E mbani mend djaloshin e vogël me bluzën e Dibala, i cili godiste topin në mënyrë…

VIDEO | Misteriozi i talentuar me bluzën e Dibala, juventini kërkon ta gjejë!

Futbolli është sporti më masiv dhe më i ndjekur nëpër botë dhe të tillë janë dhe…

Festa e shiritit, Dibala dhe CR7 zbulojnë skemat e Alegrit

Juventusi arriti një fitore të rëndësishme përballë Empolit në transfertë, duke kthyer rezultatin në pjesën e…

I zakonshmi Bekali: Dibala një xhuxh, Morutan më i fortë se Modriç

Xhixhi Bekali është një personazh i famshëm i botës së futbollit, i njohur për deklaratat e…

Dibala në “udhëkryq”, dy klube të mëdha pas argjentinasit

Paulo Dibala nuk po përjeton një moment të mirë te Juventus, si pasojë e minutave të…

Pirlo ka “recetën” për Dibala, “Ronaldo? Ju tregoj partnerin ideal”

Andrea Pirlo është rikthyer pas një pauze të flasë pikërisht për klubin ku ai e mbylli…

Zamparini: Qaj sa herë që Dibala nuk luan, në janar largohet nga Juventus!

Paulo Dibala është aktivizuar për tre sezone me ekipin e Palermos, para se të kalonte te…

Vëllai i Dibala “thumbon” trajnerin e Argjentinës, Skaloni sqaron çështjen

Fillimi i sezonit nuk ka nisur në mënyrën më të mirë për Paulo Dibala, i cili…

Davids i del në krah Alegrit: Dibala të shohë veten në pasqyrë!

Situata e Paulo Dibala po kthehet në një problem për Juventusin. Trajneri Alegri nuk po e…

Bajerni me plan konkret, dy emra “big” për sulmin

Bajern Mynih nuk ka shpenzuar këtë merkato, por gjermanët do të blejnë një lojtar të madh…

Lajme të mira nga Spanja, CR7-Dibala “kërcënojnë” rivalët

“Dyshja fituese”. Kështu shkruan Kristiano Ronaldo në llogarinë e tij në “Twitter”. Në foto janë portugezi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online