Maldini: Teo ndër tre më të mirët, ja e vërteta e Modriç

Paolo Maldini kërkon durim dhe saktësi. Marko Xhampaolo ka nevojë që përforcimet të vijnë sa më…

Milani përgatit goditjen e madhe, Maldini niset drejt Madridit!

Milani po lëviz shumë në ditët e fundit për sa i përket merkatos. Pasi siguruan shërbimet…

Rud Gulit: Ja çfarë i duhet Milanit, kam besim te zgjedhjet e Maldinit

Rud Gulit është një nga emrat më të dashur të tifozëve të “djallit”. Ish-gjiganti i mesfushës…

“Kam në krah dy menaxherë të jashtëzakonshëm, Maldini pika e referimit”

Ivan Gazidis është ndër personat më të lumtur për afrimet e fundit te Milanit. Administratori i…

Zyrtarizohet dyshja Maldini-Boban, rinis ngritja e Milanit

Një Milan i ri po lind, duke rritur entuziazmin e tifozëve. Kuqezinjtë kanë zyrtarizuar emrat e…

Maldini nuk ndalet, synon dy përforcime të tjera

Rade Kruniç është goditja e parë e Milanit për sezonin e ardhshëm. Pesë gola dhe gjashtë…

Maldini merr vendimin, Milani i ri nis e merr formë

Milani ka lënë pas zhgënjimin e faktit që nuk u kualifikua në Champions. Kuqezinjtë pësuan ndryshime,…

Ideja e fundit e Elliot, largim i legjendave dhe shumë EuroMilan

Milani ndodhet në një udhëkryq. Nesër duhet fituar ndeshja e fundit përballë Spalit, por kjo nuk…

Takim në sytë e drejtuesve, paqe mes Gatuzos dhe Bakajokos?

Milani nuk ka humbur kohë dhe ka zbritur në fushë gjatë paradites së sotme. Palestër për…

Hetimi i UEFA-s, Gatuzo dhe Bakajoko: Maldini i thotë të gjitha

Paolo Maldini është një legjendë e gjallë dhe simbol i Milanit. Ish-kapiteni i mijëra betejave dhe…

Finalet ndaj Liverpulit dhe sakrifica e kapitenit legjendar: Rrëfimi rrëqethës i Paolo Maldinit

Finalja e vitit 2005 në UEFA Champions League, ka qenë padyshim finalja më e çmendur e…

Maldini: Paketa inteligjent dhe plot klas, por nuk duhet të harrojmë diçka!

Të gjithë janë të çmendur pas Kristof Piatek dhe me të drejtë, pasi sulmuesi polak po…

Gatuzo “ndan” Maldinin dhe Leonardon, një emër i ri për sulmin e Milanit

E ardhmja e Xhenaro Gatuzos në stolin e Milanit është në pikëpyetje. Një gjë e tillë…

Karikimi i Maldinit: Prodhojmë lojë, dy fitore na afrojnë me zonën Champions

Një periudhë e keqe për Milanin, që u mposht në minutat e fundit kundër Interit në…

Njeriu i derbeve, Paolo Maldini ia kalon gjithë… Milanit!

Derbi i Milanos po ofron dhe atmosfera në kampet e të dyja ekipeve ka prekur majat.…

Maldini, nga fillimet deri te rikthimi: Berluskoni, rivalët, Mesi, pengjet dhe Gatuzo

Paolo Maldini ka folur nga Trento në “Festival dello Sport” për ekipin e Milanit. Drejtuesi i…

Maldini: Milani, Anti-Juve? S’mund të bëhet ky krahasim

Në përfundim të sfidës midis Milanit dhe Napolit, zyrtari dhe ish-futbollisti legjendë i Milanit foli për…

Rabiot afër Milanit, Bierhof elozhe për Maldinin

Oliver Bierhof ka luajtur për tre sezone me Milanin, nga viti 1998 deri në vitin 2002.…

Maldini i kënaqur me shortin: Objektivi ynë është Champions Liga

Betis, Olimpiakos dhe Dudelanzh janë kundërshtarët e Milanit në fazën e grupeve të Ligës së Europës.…

Paolo Maldini: Higuain bomber i vërtetë, askush më i fortë se Serxho Ramos

Paolo Maldini u rikthye mbas disa vitesh në Madrid, në ndeshjen për trofeun “Santiago Bernabeu”, zhvilluar…

Maldini: Milani i madh? Edhe Reali e pret!

Milani përballet me Realin e Madridit sonte në mbrëmje për trofeun Santiago Bernabeu. Në Spanjë kthehet…

Nesta: Me Maldinin te Milani do mësojnë si të sillen

Alesandro Nesta është gati për të nisur sezonin e ri. Mbas një karriere fantastike si futbollist,…

Dy rivalë të përjetshëm përulen para Maldinit: Rikthehet një flamur!

Rikthimi i Paolo Maldinit tek ekipi i Milanit ka lumturuar miliona tifozë kuqezi nëpër botë, por…

EPOKA MALDINI II / Rikthimi, planet dhe vërshëllimat: prezantohet legjenda kuqezi

Paolo Maldini është një personazh për të cilin nuk ndalesh dot duke folur. Sot ai doli…

ZYRTARE: Te Milani e kanë seriozisht, rikthehet legjenda Maldini

Tashmë është zyrtare. Paolo Maldini rikthehet te klubi, të cilit i ka kushtuar gjithë karrierën e…

Milani i së ardhmes u besohet legjendave

Leonardo ka nisur punën në shumë fronte. Lojtarë për të forcuar kontigjentin e Gatuzos, por edhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online