Zhorzhinjo: Aspak trishtim, vetëm mirënjohje për Sarrin

Një trajner i do të gjithë lojtarët, por me ndonjërin krijon një lidhje ndryshe nga të…

Sarri: Dueli me Interin mbetet special, ja çfarë mendoj për Dibala

Juventusi dhe Interi do të forcat mes tyre në ndeshjen e ditës së nesërme, që zhvillohet…

Sarri: Ju zbuloj Juventusin tim, më pëlqen shumë… Pogba

Mauricio Sarri i ka idetë e qarta për mënyrën se si do ta rreshtojë në fushë…

“Mister, me çfarë skeme do luajmë?”, zbulohet telefonata sekrete e De Ligt

Që personaliteti nuk i mungon pavarësisht moshës së re, kjo gjë është kuptuar me kohë. Mënyra…

“Të zbavitemi ne dhe tifozët, ja çfarë më bindi për të zgjedhur Juven”

Mauricio Sarri është tepër entuziast për aventurën e re në stolin e Juventusit. Bardhezinjtë kanë qenë…

Sarri takohet me Ronaldon, ja çfarë u diskutua në bordin e jahtit

Kristiano Ronaldo ka patur një të ftuar special në bordin e jahtit të tij, aty ku…

“Sarri ka nevojë për lojtarin tim”, tani të gjithë duan Juventusin

Mauricio Sarri dhe Zhorzhinjo nuk mund të bëjnë pa njëri-tjetrin. Italo-braziliani është mesfushori i preferuar i…

Merkato e Juventusit nis nga CR7, Sarri drejt Greqisë

Mauricio Sarri do të niset këto ditë drejt Greqisë bashke më Fabio Paratiçin, drejtorin sportiv. Kristiano…

“Juventusi na pëlqen”, gati dhurata e madhe për Mauricio Sarrin

Mauricio Sarri u prezantua gjatë ditës së sotme si trajneri i ri i Juventusit. Kurioziteti për…

“Të drejtosh Ronaldon është diçka ndryshe, me mua të tjera rekorde!”

Në prezantimin e tij si trajneri i ri i Juventusit, Mauricio Sarri dha një koment edhe…

Sarri: Do të jetë sezon emocionues, ju tregoj çfarë më bindi!

Mauricio Sarri po kryen prezantimin e tij si trajner i Juventusit, teksa po flet për herë…

Sarri: Kurorëzim i një karriere të gjatë, jap gjithçka për Juven!

Mauricio Sarri po prezantohet si trajner i Juventusit, me italianin që është në konferencë së bashku…

Mori Sarrin nga Çelsi, nuk do ta besoni sa ka paguar Juventusi!

Juventusi zyrtarizoi ditën e djeshme trajnerin e ri Mauricio Sarri, të cilin e mori nga Çelsi.…

Mbyllet vorbulla e trajnerëve në Serinë A, Juve emëron Sarrin

Më në fund është zyrtare. Mauricio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Kampionët…

Fiksimi i vjetër nuk harrohet, zbulohet kushti kryesor i Sarrit

Zbulohet kushti kryesor i Mauricio Sarrit për Juventusin. Fiksimet e vjetra nuk harrohen lehtë. Trajneri pritet…

Paratiçi fluturon drejt Londrës, jo vetëm Sarri në fokus

Fabio Paratiçi ka fluturuar drejt Londrës për të realizuar misionin Sarri. Juventusit i duhet të zgjidhë…

Sarri nuk do armiq: Futbolli është si martesa, nëse divorcohesh gjen dikë tjetër

Mauricio Sarri është kandidati kryesor për stolin e Juventusit. Trajneri italian provoi për herë të parë…

“Sarri te Juventusi? Tradhëti e pastër ndaj popullit napolitan”

Mauricio Sarri është shumë pranë transferimit te Juventusi. Emri i trajnerit të Çelsit kryeson listën e…

Entuziazmi i Sakit: Sarri unik, kalimi te Juventusi revolucion!

Mauricio Sarri fitoi trofeun e parë në karrierë mbrëmjen e kaluar. Çelsi i tij shpartalloi 4-1…

Qartësohet gjithçka: Juventusi zgjedh trajnerin, Anjeli takohet me të!

Juventusi nuk po nxitohet në gjetjen e trajnerit të ri, por Andrea Anjeli ka vendosur ta…

Sarri te Juventus? Zbulohen tre dëshirat e mëdha, mes tyre edhe një shqiptar

Mauricio Sarri është favoriti për stolin e Juventusit. Për momentin, pasi bardhezinjtë kanë treguar se dinë…

Trajneri po kthehet në telenovelë, Juventusi tundohet nga kjo ide

Zgjedhja e trajnerit të ri të Juventusit po merr formën e një telenovele. Bardhezinjtë i kanë…

Zëvendësuesi i Alegrit, në krye të listës një “ish-rival”

Divorci mes Juventusit dhe Maks Alegrit pritet të sjellë një “çoroditje” të pankinave të gjigantëve evropianë.…

Hazard: E kam marrë vendimin tim, klubi e ka të qartë!

Eden Hazard mbylli sezonin e shtatë me Çelsin dhe e ardhmja e tij është La Liga.…

Sarri: Futbolli anglez special, ja çfarë më zbavit më shumë

Kritikat për të si trajner dhe futbollin e tij janë të shumta, por Mauricio Sarri nuk…

Milan tenton “dy zogj me nje gurë”, blen yllin e Napolit dhe afron ish-trajnerin

Milani është në një krizë të thellë këtë sezon. Kuqezinjtë do të duhet të ndërhyjnë me…

“Kështu ndodhi edhe me Suarez, Higuain do shpërthejë me gola vitin tjetër!”

Gonzalo Higuain po kalon ndoshta sezonin më të vështirë në karrierën e tij. Thatësirë golash dhe…

Revolucion në stol, Milani dëshiron një futboll më të bukur

Xhenaro Gatuzo dhe djemtë e tij duhet të rikthejnë Milanin në Champions. Pozicionimi në një nga…

“Vafsh në ferr, ia ke idenë çfarë thua?!”, Sarri tërbon tifozët

Tifozët e Çelsit e kanë humbur durimin me Mauricio Sarrin. Sa herë që trajneri italian bën…

“Nuk do të luajë kurrë me mua!”, Sarri kategorik me mesfushorin

Deni Drinkuoter po kalon një moment të vështirë. Situata e keqe në fushën e blertë zgjat…

“Ja pse Sarri u ‘dorëzua’ për të rinjtë, e detyroi… Abramoviç!”

Mauricio Sarri është një trajner që nuk ndryshon shumë. Për stilin e tij të lojës as…

“Ç’është kjo ndeshje të hënën?!”, habia e Sarrit dhe gatishmëria për të “ndihmuar”

Çelsi pret sonte në mbrëmje Uest Hemin në “Stamford Bridge”, ndërsa pas tre ditësh udhëton drejt…

Sarri: Tifozët duan Hudson-Odoin? Nuk jam trajneri i tyre!

Mauricio Sarri ka treguar se kush komandon tek ekipi i Çelsit. Tifozët janë të dashuruar pas…

Ideja e fundit e Abramoviç, Sarri rrezikon shumë

Zakonisht periudhat e pushimit janë fat për ekipet që nuk ndodhen në një moment të mirë.…

Sarri: Shkëlqyem në pjesën e parë, ju tregoj lojtarin që po më befason

Çelsi u tregua i papërmbajtshëm në ndeshjen e kthimit kundër Dinamos së Kievit. “Blutë e Londrës”…

Sarri: Vendimi për Kepën ishte i thjeshtë, jemi një ekip!

Çelsi mori një fitore mjaft të rëndësishme mbrëmjen e kaluar, teksa triumfoi në derbi ndaj Totenhemit…

Mënyra e lojës, italiani i Çelsit: Nuk e di kuptimin e “Sarriball”!

Mauricio Sarri është një ndër emrat më të kritikuar në Angli për momentin, teksa Çelsi i…

Reagimi i Sarrit: Jam takuar me Baldinin? Idiotësi, ai është në Afrikë!

Çelsi fitoi pastër 3-0 kundër Malmos në ndeshjen e kthimit në Ligën e Europës dhe u…

Sarri një hap larg shkarkimit, në Itali zbulojnë të ardhmen e tij

E ardhmja e Mauricio Sarrit është larg Londrës dhe Çelsit të tij. Elozhet e fillimi sezonit…

Rudiger e thotë troç: Faji i skemave të Sarrit, jemi njësoj si në shkollë!

Skemat e Mauricio Sarrit kanë filluar të vyshken dhe nuk po japin më rezultat. Italiani rrezikon…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online