“Asist” për Juven, ja pse Barcelona u tërhoq nga De Ligt

Matijs De Ligt ishte telenovela e kësaj vere në merkato. 19-vjeçari shkëlqeu me Ajaksin dhe gjysma…

VIDEO | Debutim i hidhur për De Ligt, kalon… Interin në avantazh!

Kanë mjaftuar vetëm 10 minuta lojë për të parë golin e parë në ndeshjen midis Juventusit…

“Raiola më i miri, njerëzit ja fusin kot. Habiten pse nuk zgjodha Barçën”

Mino Raiola është një mjeshtër dhe e bën në perfeksion detyrën e agjentit, por kritikat ndaj…

De Ligt: Ftesa e Ronaldos më gëzoi, zgjodha Juven prej… Sarrit

Matijs De Ligt ka dalë për herë të parë përpara mediave si lojtar i Juventusit. Mbrojtësi…

De Ligt: Adhuroja mbrojtësit italianë, jam rritur me legjendat e Milanit

Matijs De Ligt ndihet i lumtur dhe krenar që do të luajë me Juventusin. Gara për…

Zyrtarizohet gjithçka, Juventusi prezanton De Ligt

Juventusi ka prezantuar zyrtarisht goditjen e madhe të verës. Matijs De Ligt do të luajë në…

Prapaskena me De Ligt, ja si Bartomeu tentoi t’i ndryshonte mendjen

Transferimi i Matijs De Ligt u kthye në një telenovelë të vërtetë, por në fund festoi…

Merr fund telenovela De Ligt, prezantohet të shtunën

Në Holandë janë të sigurt se brenda kësaj jave do të zyrtarizohet

“Mister, me çfarë skeme do luajmë?”, zbulohet telefonata sekrete e De Ligt

Që personaliteti nuk i mungon pavarësisht moshës së re, kjo gjë është kuptuar me kohë. Mënyra…

Sulmi final për De Ligt, propozimi i Juves tundon Ajaksin

Ajaksi po reziston dhe Juventusi nuk po arrin ta bindë për të lënë të lirë Matijs…

“Telenovela” De Ligt, Ajaksi po mendon veprimin drastik

Duket sikur nga momenti në moment do të vijë akordi zyrtar, por gara për shërbimet e…

Urdhër i prerë për De Ligt, Ajaksi shqetëson Juventusin

Të gjithë tifozët e Juventusit po presin me padurim zyrtarizimin e Matijs De Ligt, por akoma…

“Çfarë goditje, Rabiot ka cilësi. De Ligt? Diçka nuk arrij ta kuptoj!”

Mishel Platini kaloi vitet më të bukura të karrierës së tij me Juventusin dhe vazhdon të…

“Alo mister, dua të vij te Juventusi”, kjo po që është goditje!

Akordi me Matijs De Ligt është arritur, por Juventusi nuk dëshiron të ndalet në merkato. 80…

Barcelona si “dhelpra dhe rrushtë”: Nuk u interesuam kurrë për De Ligt!

Barcelona i ka befasuar të gjithë. Klubi katalanas ishte shumë pranë nënshkrimit me Matijs De Ligt,…

Kryevepra numër dy e Juventusit, merr fund telenovela De Ligt

Akordi është arritur dhe pritet vetëm zyrtarizimi i këtij operacioni gjigant. Matijs De Ligt do të…

PSG nuk dorëzohet për De Ligt, Leonardo gati të befasojë Juven

Matijs De Ligt është një hap larg akordit me Juventusin, por PSG nuk është dorëzuar ende.…

Raiola jep zgjidhjen perfekte për De Ligt, Juventusi po mendohet

Gjetja e skuadrës së re për Matijs De Ligt është kthyer në telenovelë, por po i…

“De Ligt te Juventusi? Harrojeni titullin edhe sivjet, shihemi në 2020!”

Për të rrëzuar Juventusin nga froni i kampionatit italian është shumë e vështirë, ndërsa me ardhjen…

Rezistenca e Juves jep frytet e saj: Gati surpriza për De Ligt, ja kush e bindi

Juventus është shumë pranë Matijs De Ligt. U përfol për një kalim të mbrojtësit holandez te…

Neres i befason të gjithë: Ja ku do të luajë De Ligt sezonin e ardhshëm

David Neres është një nga shumë zbulimet e bukura të Ajaksit. Braziliani qëndroi në stol në…

Merr fund pritja: De Ligt zgjedh ekipin e ri, zbulohen detajet e akordit

Matijs De Ligt është pranë marrjes së vendimit final. Mbrojtësi e ka ndarë mendjen dhe të…

De Ligt: Ja pse nuk po nxitohem, ju tregoj problemin më të madh

Matijs De Ligt nuk ka vendosur ende për të ardhmen. Gjysma e Europës janë gati t’i…

Flet kapiteni: Ajaks madhështor, e dinim që Reali do vuante! Objektivi? S’ja kam idenë…

Matijs De Ligt është vetëm 19 vjeç, por ai mban shiritin e kapitenit tek Ajaksi, luan…

E kërkon e gjithë Europa, De Ligt ka një urdhër

Matijs De Ligt është një nga mbrojtësit më të talentuar. 19-vjeçari i Ajaksit kërkohet nga shumë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online