Barcelona si “dhelpra dhe rrushtë”: Nuk u interesuam kurrë për De Ligt!

Barcelona i ka befasuar të gjithë. Klubi katalanas ishte shumë pranë nënshkrimit me Matijs De Ligt, por Juventusi rezistoi dhe fitoi në fund garën për kapitenin holandez të Ajaksit.

Qendërmbrojtësi do të vijojë karrierën në Torinon bardhezi, ndërsa zëvendës presidenti i klubit kampion të Spanjës ka folur në lidhje me këtë transferim.

Ne të zhgënjyer? Nuk mund të jemi të zhgënjyer për diçka për të cilën nuk jemi interesuar kurrë dhe nuk jemi marrë fare me atë çështje”, thekson Zhordi Kardoner për “Gazzetta dello Sport”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online