Florian Marku: Ju tregoj pse lashë “MMA”-në për boksin

Florian Marku ka filluar në mënyrë perfekte karrierën e tij në boksin profesionist. Boksieri shqiptar është…

“E nxjerr nokaut për 2 raunde”, Marku gati për duelin e katërt

Florian Marku po bëhet gati për duelin e katërt si profesionist, vetëm pak muaj pasi debutoi…

Florian Marku konfirmon duelin, në korrik ndeshet në stadiumin gjigant

Boksieri shqiptar Florian Marku ka njoftuar fansat e tij për duelin e tij të katërt si…

Florian Marku jep njoftimin e bujshëm, së shpejti në ringun e “O2 Arena”

Florian Marku nuk mund të kishte ëndërruar një fillim më të mirë të karrierës së tij…

Natë e veçantë për Totenhem, sot inaugurohet “tempulli” 1 miliardë paundësh

Pas më shumë se tri vitesh pritje, tifozët e Totenhemit do të inaugurojnë ditën e sotme…

VIDEO | Festë kuqezi në Londër, Florian Marku fiton me nokaut

Florian Marku ka arritur suksesin e dytë radhazi në karrierën e tij të sapo nisur si…

Xhaka një histori suksesi tek Arsenali, tani ka fituar zemrat e tifozëve

Granit Xhaka nuk pati një fillim të lehtë tek Arsenali. Futbollisti shqiptar u ble për 30…

Florian Marku rikthehet në ring, fundjava e gjen në Londër

Florian Marku la sportin e arteve marciale të kombinuara për të filluar një karrierë të re…

Xhuljo Vrenozi nuk zhgënjen në Londër, arrin fitoren e 13-të

Boksieri shqiptar Xhulio Vrenozi ka arritur fitoren e 13-të në karrierë në duelin e zhvilluar sot…

Arsenali “hap thesin” për Perishiç, ja pse kroati po bën çmos për t’u larguar

Ivan Perisiç është kthyer në një çështje te klubi i Interit. Sulmuesi kroat u la në…

“Fury vs Wilder” drejt përsëritjes, por anglezi ka një kusht të panegociueshëm

Dueli midis boksierëve të peshave të rënda Dentoay Wilder dhe Tyson Fury ishte një reklamë e…

“Sirena angleze” për Xhekon, në Londër e duan me çdo kusht

Edin Xheko u largua nga Anglia në verën e 2015-ës për të filluar një aventurë të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online