Jo vetëm PSG: Oferta e fundit e tundon, Bonuçi pranë largimit

Blerja e Matijs De Ligt i ka gëzuar të gjithë në kampin juventin, përveç Leonardo Bonuçit.…

Bonuçi në stadium duke parë Milanin, arsyeja është shumë e veçantë

Lorenco është tifoz me Torinon. Babai i tij, Leonardo është një nga lojtarët kryesorë të rivalëve…

“Askush s’e vret mendjen për racizmin, gjithçka ndodh prej njerëzve si Bonuçi!”

Çështja e racizmit u rikthye përsëri në futbollin italian. Pas rastit të mbrojtësit të Napolit, Kalidu…

Bonuçi bën prapakthehu për racizmin: Më keqkuptuan

Moise Ken shënoi golin e dytë të Juventusit kundër Kaljarit dhe festa e sulmuesit u shoqërua…

Të gjithë kundër Bonuçit, tani e “thumbon” edhe…Dortmundi

Leonardo Bonuçi është lojtari më i kritikuar në Itali në këto momente. Shkak për këtë është…

“Me Bonuçin më vjen të qesh”, Sterling, Depaj e Pogba reagojnë direkt

Polemikat për ngjarjen e papranueshme që ndodhi mbrëmë mes tifozëve të Kaljarit dhe sulmuesit të Juventusit…

“Po sulmoj disa idiotë”, sherr në TV dhe Bonuçi që “i tërheq veshin” sulmuesit

Moise Ken vazhdon të shfaqë një formë të jashtëzakonshme sportive, duke shënuar 6 gola në 6…

Bonuçi: Ronaldo një makineri, ja çfarë vlerësoj tek ai!

Leonardo Bonuçi u rikthye me gol në ndeshjen përballë Frozinones dhe tani është gati për duelin…

Probleme në mbrojtje për Alegrin, por ka një rikthim të rëndësishëm

Juventusi do të presë sot në orën 20:45 Parmën dhe ekipi i Alegrit do të tentojë…

Ankth te Juventusi, “shtylla” e mbrojtjes humbet sfidën me Atletikon

Lacio zhvilloi një ndeshje shumë të mirë përballë Juventusit dhe autogoli i Emre Çan në pjesën…

Kërkesa e veçantë e tifozit të Milanit: Më ktheni lekët mbrapsht!

Largimi i Gonzalo Higuain drejt Çelsit ka mërzitur shumë tifozë kuqezinj, pavarësisht se ata prisnin shumë…

Alegri kërkon hakmarrje në Superkupë, Bonuçi tregon recetën

Juventusi do të ndeshjet nesër me Milanin në Doha të Arabisë Saudite për finalen e Superkupës…

Bonuçi “driblon” Interin: Rivali ynë është vetëm Napoli!

Juventusi mori një fitore me mjaft vlera mbrëmjen e kaluar, teksa triumfoi ndaj Interit 1-0, me…

Rikthimi te Juventusi, e ardhmja dhe Ronaldo: Bonuçi “hap zemrën”

Komentet ishin të shumta, madje pati edhe kërcënime. Gjithsesi Leonardo Bonuçi u largua nga Milani pas…

Formacioni më i keq i vitit, sa shumë dështime nga Anglia

Pas përfundimit të ceremonisë së “The Best FIFA 2018”, ku u dhanë çmime të shumtë duke…

Ndëshkimi i Ronaldos, kërkesa e Alegrit dhe këshilla e Bonuçit

Masimiljano Alegri është i kënaqur me atë që dha ekipi i tij në fushë në fitoren…

Milani takon Moratan dhe pret PSG-në

Kalimi i Leonardo Bonuçit te PSG është çështje ditësh. Prej rreth një jave bisedimet kanë qenë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online