Probleme në mbrojtje për Alegrin, por ka një rikthim të rëndësishëm

Juventusi do të presë sot në orën 20:45 Parmën dhe ekipi i Alegrit do të tentojë të reagojë pas humbjes së thellë përballë Atalantës në Kupën e Italisë. Trajneri i bardhezinjve ka grumbulluar 20 futbollistë për përballjen me ekipin emilian, ndërsa do të ketë mungesa dhe rikthime.

Mbrojtësit Bonuçi dhe Kielini nuk do të jenë të gatshëm për këtë ndeshje, ndërsa ka dhe një lajm të mirë. Mario Manxhukiç ka lënë pas krahëve dëmtimin dhe është gati të zbresë nesër në fushë.

Një armë më shumë për bardhezinjtë, me kroatin që është gati të rikthehet te “luftojë” në çdo cep të fushës dhe të bëjë atë që di më mirë, të shënojë gola.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online