Shlyerja e detyrimeve dhe stadiumi i ri, Kukësi akuzon Bashkinë

Kukësi bëri një sezon të mirë, duke u renditur në vend të dytë në Superiore dhe…

VIDEO: Tension dhe supergola, Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë

Kukësi ka fituar Kupën e Shqipërisë. Verilindorët arritën të triumfonin 2-1 përballë Tiranës, falë golave të…

“Pjesë e parë për t’u harruar”, flasin Hasani dhe Rama

Sapo u mbyllën 45 minutat e para të sfidës finale mes Kukësit dhe Tiranës, e cila…

Gjoka: Kukësi di si të fitojë trofe, çantën e kam gjithmonë me vete

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli para mediave sot në konferencën e zakonshme për shtyp, para…

Kupa vendoset në “Elbasan Arena”, publikohen çmimet e biletave

Të dielën më datë 2 qershor, Kukësi dhe Tirana do të zbresin në tapetin e stadiumit…

Detajet e finaleve, FSHF vendos edhe për Tirana-Kukësi

Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar datat dhe oraret për ndeshjen finale…

Lëvizje surprizë te Skënderbeu e Tirana, Luftëtar e Kukës sulmues

Gati të nisin dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, ndërkohë që janë mësuar edhe formacionet…

Miliona dhe “mërzi”, Kupa e Shqipërisë në “linjë”

Kupa e Shqipërisë rikthehet sot dhe janë dy përballje vendimtare që luhen në Korçë dhe Tiranë.…

Ahmataj: Tirana ka në favor eksperiencën, nesër u besoj të rinjve

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, e ka cilësuar Tiranën si ekipin favorit për takimin e nesërm…

Premio dhe vetëbesim, Skënderbeu dhe Shehi gati për Kukësin

Skënderbeu luan të nesërmen në Korçë një 90-minutësh përcaktues për fatin e sezonit. Skuadra e trajnerit…

Gjoka: Ramën nuk e lëshojmë! Rexhinaldo? Pyesni klubin!

Kukësi luan nesër ndeshjen e kthimit në Kupë me Skënderbeun dhe këtë herë skuadra verilindorë do…

Finalja e sezonit, Skënderbeu del me njoftim

Skënderbeu është mposhtur në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Gjithsesi rezultati 2-1 në…

Rikthimi i Bregut: Kam vuajtur këto tre muaj, ju tregoj pengun e sezonit

Dejvi Bregu u ndal në janar si pasojë e një dëmtimi dhe qëndroi rreth 3 muaj…

Bregu: Rrocën do e lë pa trofe, gabim që nuk erdhi te Skënderbeu

Futbollisti i Skënderbeut, Dejvi Bregu, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të…

VIDEO | Gola dhe gafa, Kukësi fiton “raundin e parë” kundër Skënderbeut

Kukësi ka arritur të marrë një fitore 2-1 në takimin e parë gjysmëfinal përballë Skënderbeut, por…

VIDEO | S’ka fitues në Gjirokastër, Tirana dhe Luftëtari lënë gjithçka pezull

Luftëtari dhe Tirana u ndalën në një barazim pa gola në takimin e parë të gjysmëfinales…

Kupa e Shqipërisë, ja si rreshtohen katër gjysmëfinalistet

Sot luhen dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë dhe për të katërta skuadrat që janë…

Gjysmëfinale zjarri, Hamitin e Rexhën i kthejnë në “vendin e krimit”

Radha e Kupës së Shqipërisë. Dy përballje mjaft interesante, që nisin prej orës 16:00. Kukësi-Skënderbeu dhe…

Çyrbja, Musolli dhe Teqja: Dilemat e Gjokës para Skënderbeut

Kukësi ka qenë një nga skuadrat që ka vuajtur më shumë nga dëmtimet në këtë sezon…

Gjoka: Jemi të penalizuar, ndeshje me rëndësi të dyfishtë!

Kukësi do të përballet ditën e nesërme me Skënderbeun për të diskutuar gjysmëfinalen e parë të…

Nexhipi flet me diplomaci, te Skënderbeu janë të sigurt: Kupa vjen në Korçë!

Kukësi dhe Skëndërbeu do të përplasen në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë, ku shorti nuk u…

Tirana e Luftëtari gëzojnë, Dadaj: Ekipeve të kryeqytetit ua kemi marrë dorën!

Tirana dhe Luftëtari do të masin forcat në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë, teksa do të…

Shorti i Kupës nesër, ka një plan për Superioren në fundjavë

FSHF ka njoftuar ditën e sotme se nesër prej orës 11:00 do të hidhet shorti për…

“Ky ekip më rrit presionin”, Ngo feston kualifikimin dhe jep lajmin e madh

Majkëll Ngo ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë javëve të fundit, pasi sulmuesi anglez i…

Kushta: Partizanit i kanë “humbur” sulmuesit, eliminimi jo dramë!

Luftëtari befasoi Partizanin, duke e eliminuar nga Kupa e Shqipërisë. Jo vetëm kaq, por e mundi…

Gjysmëfinalistet e Kupës, sa shumë “mëkatarë” të kualifikuar!

Janë përcaktuar katër ekipet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë, në fakt në fushë vetëm tre ekipe…

Ndreu: Shkurtaj i pafat. Ja pse lashë në stol Rrocën e Limajn

Trajneri  i Kukësit Ramazan Ndreu foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të…

Shkëmbi: Goli na shpërfytyroi, nuk ishim më ekip!

Eliminimi nga Kupa nuk është përjetuar mirë nga trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi. Tekniku korçar nuk…

Eliminimi nga Kupa, Starova: Kisha unë qimen e derrit, dalim krenarë!

Sulejman Starova, trajneri i Laçit, pas ndeshjes me Tiranën në Kupë foli në emisionin “Gol pas…

VIDEO | Partizan pa ide, Luftëtari në gjysmëfinale

Luftëtari në gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Gjirokastritët kanë eliminuar Partizanin, pasi e kanë mundur edhe…

Formacionet: Ahmataj bën ndryshime, Gega “revolucion”

Luftëtari e Partizani kanë pësuar ndryshime të shumta në formacion, kjo për shkak të mungesave. Gjithsesi…

Kupa e Shqipërisë, beteja dhe besim në mrekulli

Skënderbeu pati fatin të kishte Kamzën rival në fazën çerekfinale dhe bëri tutje pas përjashtimit të…

Partizani pa pesë titullarë, Skënder Gega në hall

Partizani nesër përballet me Luftëtarin dhe do të ketë disa mungesa të rëndësishme. Të kuqtë nuk…

Ndreu: Loja më jep siguri, jemi mësuar me ndërrimin e stadiumeve

Kukësi do të ndeshjet ditën e nesërme me Teutën për të përcaktuar ekipin që do të…

Shkëmbi: Rezultati favorizon Kukësin, por luhet në fushë asnjanëse

Kukësi dhe Teuta do të luftojnë nesër për një vend në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë.…

Tirana sërish me mungesa, e penalizojnë dëmtimet

Tirana luan nesër në Kupën e Shqipërisë ndeshjen e kthimit kundër Laçit. Bardheblutë kanë triumfuar në…

Ahmataj: E vështirë me Partizanin, Luftëtari ka vetëm një objektiv

Skuadra e Luftëtarit po tregon stabilitet në rezultatet që po arrin në Kategorinë Superiore, por edhe…

Karikohen në Laç, lëshohet kushtrimi për tifozët

Laçi dhe Tirana përballen mes tyre të mërkurën për llogari të Kupës së Shqipërisë. Ndeshja e…

Nuk është gënjeshtër për 1 prill, ja njoftimi i Kukësit

Paradokset janë normalitet në vendin tonë. Para pak ditësh Kukësi zhvillonte një finale me Partizanin dhe…

Kupë e kampionat për tre ditë, zbardhet plani

Superiorja tanimë ka orare të tjera, ndërkohë që në mesjavë janë programuar edhe ndeshjet e kthimit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online