Browsing Tag

James Rodriguez

Perez “mbetet thatë”, oferta e fundit nuk bind Junajtid

Real Madrid ka bërë një përpjekje të fundit për të transferuar Pol Pogba në Madrid. 30 milionë euro dhe kartonin e Hames Rodrigez kanë ofruar “Los Blancos”, por klubi anglez ka refuzuar. Merkato në ishull mbyllet me datë 8 gusht dhe…

Napoli apo Atletiko? Reali merr vendimin për Hames

Real Madrid ka marrë një vendim për të ardhmen e Hames Rodrigez. Fantazisti kolumbian kërkohet prej kohësh nga Napoli dhe Atletiko Madrid. “Los Blancos” preferonin transferimin e tij te nënkampionët e Italisë, ndërsa lojtari dëshironte…

Pasioni napolitan nuk jep efekt, Hames vendos për të ardhmen

Hames Rodrigez është ëndrra e madhe e Napolit, por dëshira për të jetuar në Madrid e tundon më shumë se pasioni unik i popullit napolitan. E ardhmja e fantazistit kolumbian është mes nënkampionëve të Italisë dhe Atletiko Madrid. “Marca”…

Napoli apo Atletiko? Reali merr vendimin për Hames Rodrigez

Hames Rodrigez është mes Napolit dhe Atletiko Madrid. Fantazisti kolumbian kërkohet me ngulm nga Karlo Ançeloti, por edhe Diego Simeone po bën të pamundurën për ta transferuar tek ekipi i tij. Lojtari 28-vjeçar (i mbush të premten)…

Napoli mbetet vetëm, Hames bashkohet me Ançelotin

Hames Rodriges nuk është më një ëndërr, por një realitet i afërt në Napoli. Kolumbiani është “tranzit” në Madrid, me Perez që pret oferta për ta shitur. Mediet italiane raportojnë se Napoli është shumë pranë përfundimit të kësaj…

Hames Rodrigez te Napoli? Në Spanjë e bëjnë fakt të kryer

Hames Rodrigez është objektivi i madh i Napolit. Karlo Ançeloti pritet të bazojë ofensivën e ekipit të tij te fantazisti kolumbian i Real Madrid. Trajneri dhe 27-vjeçari kanë punuar së bashku te Reali e Bajerni dhe marrëdhëniet mes tyre…

Hames me ekip të ri, një hap larg transferimit në Serie A

E ardhmja e Hames Rodrigez është një mister i plotë, me kolumbianin që pasi përfundoi huazimin 2-vjeçar te Bajerni është kthyer te Reali i Madridit. Në “Bernabeu”, mesfushori nuk pëlqehet, teksa marrëdhënia e tij me Zidan nuk është ajo…

Reali apo Bajerni? Vendoset zyrtarisht fati i Hames!

Hames Rodriges nuk do të jetë pjesë e Bajernit sezonin e ardhshëm. Kolumbiani do të kthehet te Real Madrid, pasi ky ishte viti i fundit i huazimit te kampionët e Gjermanisë. Klubi bavarez kishte të drejtën e blerjes së tij për shifrën e 42…

Dëshira e madhe e CR7, kontakton pasardhësin e Dibala

Juventusi e ka lënë merkaton pas zgjedhjes së trajnerit të ri. Me shumë mundësi do të ulet Mauricio Sarri në stolin bardhezi dhe më pas do të nisë përforcimi i skuadrës. Një emër i ri ka dalë në skenë, më saktë është rikthyer si pistë.…

Napoli hidhet në sulm, objektivi i merkatos gjendet në Madrid

Bajerni i Mynihut nuk ka ndërmend të paguajë 40 milionë euro për të blerë përfundimisht kartonin e Hamez Rodriguez. Ky vendim i drejtuesve të klubit bavarez është mirëpritur nga vetë kolumbiani, i cili është vënë në kërkim të një klubi të…

Hames me ekip të ri, një hap larg transferimit në Serie A

Hames Rodrigez është kthyer në një çështje ditët e fundit, me Bajernin që vendosi përfundimisht të mos e blinte mesfushorin. Tashmë, 27-vjeçari do të kthehet në Madrid, ku e pret përsëri Reali. Sidoqoftë, marrëdhëniet e Hames me…

Hames në udhëkryq, Bajerni merr vendimin për kolumbianin!

Hames Rodrigez është një ndër lojtarët që të ardhmen e tij e ka në pikëpyetje të plotë. Si për të shtuar akoma më shumë misteret për kolumbianin kanë menduar drejtuesit e Bajernit. Siç raportohet nga mediat gjermane, por edhe spanjolle,…

Hames në udhëkryq, e ardhmja e tij drejt Italisë?!

E ardhmja e Hames Rodriges është në një udhëkryq të madh. Kolumbiani pas dy sezonesh te Bajerni i Mynihut, duket se nuk dëshiron të vijojë të qëndrojë ka vendosur të largohet. Ai pritet të kthehet tek Reali në fund të sezonit. Në Madrid…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online