“Doni Lukakun? Ne jepni këtë lojtar”, Junajtid zgjedh… Juventusin

Romelu Lukaku kërkohet prej kohësh nga Interi, por sulmuesi i Mançester Junajtid mund të vishet bardhezi.…

Largon dy senatorë të tjerë, Interi ka gati 6 emra

Naingolan dhe Ikardi nuk do të jenë të vetmit të vetmit të larguar nga Interi këtë…

“Nuk e bën dot atë që i kërkoj”, mesazh i qartë i Kontes

Antonio Konte po i ndjek nga afër të gjithë lojtarët e Interit për të kuptuar më…

Hajdutët godasin sërish, një interist “viktima” e radhës

Një tjetër futbollist i njohur e ka pësuar nga hajdutët. Ngjarja e hidhur ka ndodhur në…

Dëshira e fundit e Interit, një spanjoll për të zëvendësuar Perishiç

Ivan Perishiç është drejt largimit nga Interi. Kroati e ka shprehur gjithmonë dëshirën për të luajtur…

Kasano: Interi t’i shporrë këta dy lojtarë. Goli i Naingolan? Çfarë gafe e Sheznit!

Antonio Kasano është ndalur te situata e Interit, klub me të cilin është tifoz në Itali.…

Jo vetëm Arsenali, shtohet interesimi për kroatin e Interit

Ivan Perisiç nuk dëshiron të qëndrojë në Milano. Sulmuesi i krahut ka shfaqur interes për të…

Perishiç-Inter gjithnjë e më larg, kroati drejt Premier Ligës

Ivan Perishiç është një ndër emrat që përflitet gjithmonë shumë në merkato. Mesfushori i Interit, ka…

VIDEO | Luftë klanesh tek Interi, festimi i Politanos “tërbon” Perishiçin!

Ndeshja e mbrëmjes së kaluar midis Fiorentinës dhe Interit ishte ndër më të bukurat e këtij…

(VIDEO) Interi në Austri, 20 sekonda diskutim për të bërë një… gomarllëk!

Interi arriti të marrë një fitore 0-1 në transfertë përballë Rapid Vienës dhe hodhi një hap…

Daliç: Perishiç lojtar fantastik, ja pse po vuan tek Interi!

Ivan Perishiç nuk po kalon një moment të mirë dhe u kërkoi drejtuesve të Interit largimin.…

Perishiç nuk i ndan vlerësimet nga kritikat: Jeni benzina ime!

Ivan Perishiç festoi gjatë ditës së djeshme 30-vjetorin e lindjes. Urimet për përvjetorin ishin të shumta,…

Interi “all-in” në merkato, projektohet lëvizja e bujshme

Ivan Perishiç e ka ndarë mendjen dhe i ka kërkuar Interit që ta shtesë. Kroati ëndërron…

Arsenali “hap thesin” për Perishiç, ja pse kroati po bën çmos për t’u larguar

Ivan Perisiç është kthyer në një çështje te klubi i Interit. Sulmuesi kroat u la në…

Çështja “Perishiç”, Bepe Marota tregohet i qartë

Çështja e Ivan Perishiç është kryefjala e ditës në ambientet e klubit të Interit. Mesfushori kroat…

Marota me dorë të hekurt, largon Perishiç dhe sfidon Milanin

Interi ka nisur të lëvizë me ritme të shpejta këto ditë të fundit të merkatos. Dyshja…

Sezoni zhgënjyes i Perishiç, tek Interi e vënë në shitje

Sezoni aktual ka qenë tepër zhgënjyes për sulmuesin kroat Ivan Perishiç. 29-vjeçari ka shënuar vetëm tre…

Perishiç larg Interit, projektohet kalimi te gjiganti evropian

Ivan Perishiç prej tre vitesh e gjysmë aktivizohet për Interin, duke qenë kështu një nga shtyllat…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online