Juliano i lumtur: Komplimente lojtarëve, kjo është rruga e duhur

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, tashmë është plotësisht i kënaqur nga skuadra e tij. Në Shkodër…

Juliano: Kemi alternativa për Sukajn, pres Vllazni ndryshe me Gjokën

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, është shfaqur sot para medieve, për të folur për sfidën e…

Juliano i shpëtoi “gijotinës”, në rast disfate largohej

Te Partizani nuk e konfirmon askush zyrtarisht, por Mark Juliano dje ishte shumë pranë shkarkimit, aq…

Juliano: Bëmë gabime të pafalshme, Bardhi ishte i shkëlqyer

Trajneri i Partizanit Mark Juliano i gëzohet fitores së parë në Superiore, me suksesin e vuajtur…

Juliano: Çani nuk do të luajë më derisa të jetë 100%, ka një arsye pse nuk e morëm Souenë

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, është paraqitur sot para gazetarëve, për të folur në konferencën e…

Juliano: Përgjigjja e duhur, tani radha e kampionatit

Trajneri i Partizanit: Të rinjtë më pëlqyen. Do të dalim nga kjo situatë. Flasim mes nesh…

Juliano: Çani tërheq tre mbrojtës. Nuk firmos për asnjë rezultat në Korçë

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, në konferencën për shtyp para sfidës së nesërme në Korçë, është…

Juliano: Mungoi goli, por gjithçka tjetër më kënaqi

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, nuk ndryshon ide për Partizanin e tij. Goli mungon, por ashtu…

Juliano mirëpret Hoxhën, kapiteni i ri i Partizanit vjen nga mesfusha

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, ka folur sot në konferencën e zakonshme në prag të ndeshjes…

Partizani rregullon shënjestrën, Juliano: Kështu luajtëm edhe ndaj Laçit

NAFTETARI – PARTIZANI 2-6 Shënues: Nallbati 12′, Xh.Kajo 83′ / Xhixhiua 19′, 80′, Malota 44′ Çani…

Juliano: Mirëseardhje e hidhur, më vjen keq për tifozët

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, e ka komentuar duke buzëqeshur hidhur humbjen e parë, që në…

Juliano: Formacionin e mësoni nesër, jemi gati të luftojmë për titull

Mark Juliano ka zhvilluar sot konferencën e parë për shtyp në prag të një takimi zyrtar…

Moratit nuk i harrohet episodi Ronaldo-Juliano: Ndoshta VAR do shërbente

Ish-presidenti i famshëm i Interit, Masimo Morati, është kthyer të flasë për përplasjen e famshme Ronaldo-Juliano,…

Juliano: I kënaqur nga skuadra, klubi më ka befasuar

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, duke folur pas fitores kundër Vastezes, është ndalur te paraqitja e…

Juliano fiton lojtarët, largon hijet e Sormanit dhe Agostinelit

“Unë jam Juliano, nuk jam as Agostineli, e as Sormani, mos më krahasoni me asnjë trajner…

Moxhi “show”: Penalltia e Julianos ndaj Ronaldos? Interi duhej të ishte në B atë vit

Në konferencën për shtyp të prezantimit të Mark Julianos nuk mund të mungonte në fund pyetja…

Prezantohet Juliano: Duhet ta kthejmë Partizanin në majë, do të shihni një skuadër ndryshe

Partizani ka prezantuar sot trajnerin e ri Mark Juliano, i cili është shfaqur në krah të…

Zyrtare, Juliano merr Partizanin

Lajmi është publikuar prej ditësh, por sot ka ardhur zyrtarizimi nga Partizani. Mark Juliano, ish-mbrojtësi i…

Partizani, Moxhi dhe basti i rrezikshëm Juliano

Partizan, a je këtu? Po, Partizani është, ose më saktë Moxhi është. Ish-drejtori i përgjithshëm i…

Marrëveshje e mbyllur/ Moxhi gjen trajner, është një ish-juventin i njohur

Luçiano Moxhi e deklaroi edhe para pak ditësh në intervistën për “Sport Ekspres” se këto ditë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online