Ibra “Zot” në Amerikë, tripletë fantastike në derbi

Zllatan Ibrahimoviç është ndër ata futbollistë që ka fjalët i ka të shumta, por në të…

E ardhmja pas futbollit, Ibrahimoviç synon…Ajaksin

Zllatan Ibrahimoviç është në vitet e fundit të karrierës së tij si profesionist. Futbollisti suedez së…

Alegri: Ronaldo njeriu me mentalitetin më të fortë, ka një të përbashkët me Ibrahimoviç!

“Uria” e Ronaldo për sukses është e pafundme. Portugezi tashmë mban 34 vite mbi supe dhe…

“Po çfarë loje e bukur, rëndësi ka vetëm fitorja. Ku ishte Ajaksi gjithë këto vite?!”

Zllatan Ibrahimoviç shënoi gol dhe dhuroi asist kundër Nju Jork Red Bulls, por nuk mjaftuan për…

VIDEO | Ibra e Runi makineri golash, sivjet është tjetër melodi

Zllatan Ibrahimoviç e Uejn Runi vijojnë të mahnisin në Amerikë. Suedezi ishte protagonist absolut për ekipin…

Këshilla jete nga Ibrahimoviç: Nëse keni talent dhe ambicie, ka vetëm një klub për ju!

Zlatan Ibrahimoviç vazhdon të luajë futboll në nivele të larta dhe është një nga yjet e…

Ibra sërish kundër Ronaldos: Transferimi te Juve nuk është sfidë!

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviç, shpeshherë përbën lajm me deklaratat e tij. Edhe sot, bomberi ka kritikuar…

Ibra jo më në hijen e Gashit, 37-vjeçari merr kontratën rekord

Pak kohë më parë bëri bujë lajmi se Zllatan Ibrahimoviç paguhej vetëm 1.2 milionë euro nga…

Ibra u jep fund dilemave, zbuloni ekipin e “ri” të suedezit

Zllatan Ibrahimoviç u ka dhënë fund dilemave për të ardhmen e tij. Sulmuesi suedez, i cili…

Ibra-Milan merr një kthesë të papritur, shkak fëmijët e suedezit

Ekipi që është përfolur më së shumti në kuadër të merkatos së janarit është padyshim Milani.…

Pogba: Në celular kam pasur një gol të Ibrës, e kam si vëlla të madh

Ideja e parë për Zllatan Ibrahimviç mund të jetë që ai është një lojtar sa i…

Milani dhe “kaosi” në çdo repart, merkatoja shihet si shpëtim

Merkatoja e janarit te Milani do të fillojë të mendohet më shpejt nga se pritej. Lukas…

Përfundon “diktatura” e Ibrës, lojtari i Junajtid shpallet më i miri në Suedi

Për plot 10 vite me radhe Zllatan Ibrahimoviç kishte fituar gjithnjë çmimin si lojtari suedez më…

VIDEO | Ibrahimoviç nuk di të ndalet, fiton çmimin për golin e vitit

Zllatan Ibrahimoviç na ka mësuar me golat e tij të mrekullueshëm. Të gjithë e mbajnë mend…

Ibra: Milani më tregoi derën, ja si më bindi PSG-ja

Zllatan Ibrahimoviç ka promovuar librin më të ri autobiografik në Suedi. “Unë jam futbolli” është titulli…

Ibra: Premier Liga e mbivlerësuar, duhet të ndihen me fat që nuk shkova 10 vite më parë

Zllatan Ibrahimoviç kaloi në vitin 2016 nga Parisi në Mançester, për të luajtur për Junajtid. Një…

Raiola takohet me drejtuesit e Milanit, një surprizë në janar?

Disa javë më parë u përfol shumë se Zllatan Ibrahimoviç mund të provojë një rikthim në…

Ibra tek Milani? Tifozët japin mendimin e tyre!

Zllatan Ibrahimoviç po vijon që të bëjë mirë në Amerikë, ku prej një sezoni jep kontributin…

Rikthimi i Ibrës? Raiola: Dera nuk është e hapur, por as e mbyllur

Kohët e fundit po përflitet gjithnjë e më shumë për një rikthim të Zllatan Ibrahimoviç te…

E bujshme, Ibra mund të kthehet te Milani!

Disa dashuri nuk vdesin kurrë! Zllatan Ibrahimoviç nuk e ka fshehur kurrë që te Milani ka…

VIDEO | “Ibrakadabra” i papërmbajtshëm, shënon dy gola të tjerë në Amerikë

Zllatan Ibrahimoviç nuk njeh moshë, pasi edhe pse është 36-vjeç vijon që të bëjë paraqitje të…

Ibra kapet me Bredlin: I duket vetja filozof, ka më pak ndeshje se ç’kam unë gola

Zllatan Ibrahimoviç është ndër ata lojtarë, që nuk “hap rrugë” edhe sikur të jetë në faj…

Video | Goli i 500-të me një lëvizje të pabesueshme, duartrokrokitje për Ibrën

Zllatan Ibrahimoviç është sërish njeriu i momentit në “MLS”. Sulmuesi 36-vjeçar shënoi golin e 500-të në…

Ibra braktis ekipin, shkak bari artificial

Zllatan Ibrahimoviç ka marrë përsëri vëmendjen e medieve amerikane. Suedezi ka refuzuar të udhëtojë me ekipin…

Ibra nuk është gjithmonë “njëshi”, kësaj here e pëson!

Zllatan Ibrahimoviç prej më shumë se një dekade është një ndër futbollistët më të famshëm dhe…

Ibrahimoviç i nervozuar: Skualifikimi im qesharak

Në Amerikë rregullat janë pak ndryshe sa i përket futbollit nga ai që jemi mësuar ne…

“CR7? Mund të luajë një film me… Ibrën. Kopje e mahnitshme!”

Presidenti i Napolit është një personazh mediatik dhe shumë karizmatik. Gjithmonë origjinal dhe aspak përtesë për…

Ibra “tradhton”, shmang sfidën me Juventusin

Zllatan Ibrahimoviç nuk do të marrë pjesë në sfidën e yjeve të kampionatit amerikan kundër Juventusit,…

Video: Ibra galaktik, tre gola dhe Los Anxheles në delir

Për një gjeni si Zllatan Ibrahimoviç nuk mund të gjendej ekip më i përshtatshëm në Amerikë:…

E fishkëllejnë në derbi, Ibra: 22 mijë vetë? Si në stërvitje

Në orët e para të së shtunës u luajt derbi mes Los Anxheles FC dhe Los…

VIDEO | Ibrahimoviç “çon peshë” tifozët e Junajtid

Zlatan Ibrahimoviç, ish-lojtar i Mançester Junajtid, ka paralajmëruar tifozët e klubit anglez se diçka “speciale” po…

Ibra vazhdon me të tijat: Do isha bërë president i Amerikës!

Ibrahimoviç është… Ibrahimoviç. Ai nuk di të shënojë vetëm gola në fushën e blertë, pasi është…

Ibra ironizon: Tani Suedia fiton Botërorin!

Bëri një show mediatik duke provokuar dhe duke lënë të kuptohej se nëse Suedia e kërkonte,…

Ibrakadabra show: Pa mua Botërori nuk ka kuptim

Zllatan Ibrahimoviç është një lojtar gjenial në fushë, por spektakolar është edhe jashtë fushe, me një…

Viti i zi i Ibrahimoviçit mbyllet me dëmtim

Viti 2017 ka qenë më i keqi në karrierën e shkëlqyer të Zllatan Ibrahimoviçit. Ylli suedez…

“I UNITED IT”, Ibrahimoviç zyrtarizon firmën angleze

Më në fund Zllatan Ibrahimoviç e ka vendosur: e ardhmja e tij është sërish te Mançester…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online