Roma akord me Juven, rritet “presioni” për Higuain

Roma dhe Juventusi ka rënë dakord për transferimin e Gonzalo Higuain në kryeqytet, por sulmuesi nuk…

Xheko drejt largimit, trajneri Fonseka telefonon sulmuesin e njohur

Roma po bën gati një skuadër konkurruese për sezonin e ardhshëm. I larguari Manolas është zëvendësuar…

VIDEO | Ky ushtrim tregon diferencën e frikshme mes Higuain e CR7

Higuain edhe pse nuk pritet të jetë pjesë e Juventusit sezonin e ardhshëm, po stërvitet në…

Xheko-Inter, gjithçka varet nga një juventin

Inter dëshiron të nënshkruajë me dy sulmues qendre. Romelo Lukaku dhe Edin Xheko janë emrat që…

Një surprizë për Higuain, Roma nuk heq dorë

Roma po bën merkato në shumë fronte, por objektivi i madh quhet Gonzalo Higuain. Sulmuesi argjentinas…

Klubi londinez i hap dyert, Higuain pranë kthimit në ishull

Gonzalo Higuain edhe pse ka një marrëdhënie shumë të mirë me Sarrin, nuk pritet të qëndrojë…

Higuain për një “xhevahir”, ideja e çmendur e merkatos

Gonzalo Higuain ka edhe dy vite kontratë me Juventusin dhe argjentinasi kërkon të respektohet, në rast…

Surpriza e radhës, zbulohet destinacioni i ri i Higuain

Gonzalo Higuain ka edhe dy vite kontratë me Juventusin. Sulmuesit argjentinas i përfundoi huazimi me Çelsin,…

“No merkato, no problem”, Çelsi spastron një “dyzinë” me lojtarë

Çelsi, edhe pse nuk mund të bëjë merkato nuk heziton të bëjë spastrime të mëdha në…

“Në Itali vetëm Juve, respektojmë dy vitet e kontratës”

E ardhmja e Gonzalo Higuain mbetet një enigmë. Sulmuesi argjentinas nuk arriti të bindte në dy…

Higuain në Serie A, zbulohen dy kushtet e vendosura

Argjentinasi nuk do të kthehet te Juventusi

E ardhmja e Higuain, vëllai i tij sqaron gjithçka

Gonzalo Higuain është shndërruar në një “barrë” për Juventusin. Sulmuesi argjentinas e ka humbur aromën e…

Higuain do të ktehet në Itali, por jo të Juventusi

Çelsi nuk do të zgjedhë ta blejë Gonzalo Higuain dhe argjentinasi do të kthehet përkohësisht në…

Juventusi me plan të qartë, ofron Higuain për mesfushorin e talentuar

Juventusi e monitoron prej kohësh dhe është gati të bëjë lëvizjen finale. Bardhezinjtë kërkojnë një mesfushor…

Çelsi në udhëkryq, fate të ndryshme për Kovaçiç dhe Higuain

Javët në vazhdim do të jenë shumë të sikletshme për drejtuesit e skuadrës së Çelsit. Disa…

E ardhmja e Higuain, Çelsi e Juventusi me idetë të qarta!

E ardhmja e Gonzalo Higuain është në udhëkryq të plotë, me argjentinasin që duket gjithnjë e…

“Kështu ndodhi edhe me Suarez, Higuain do shpërthejë me gola vitin tjetër!”

Gonzalo Higuain po kalon ndoshta sezonin më të vështirë në karrierën e tij. Thatësirë golash dhe…

“Njerëz të këqinj sillen rehat rrugëve, ne futbollistët mbyllemi brenda prej tifozëve!”

Gonzalo Higuain ka shënuar gola gjatë gjithë karrierës së tij, ndërsa këtë sezon gjërat nuk po…

Higuain vendos në dilemë Çelsin, vendimi i FIFA-s qartëson të ardhmen

Gjatë muajit janar, Gonzalo Higuain, bëri çmos që të largohej nga Milani në drejtim të Premier…

Kulibali: Higuain gaboi, në Napoli ishte Zot

Mbrojtës i Napolit, Kalidu Kulibali, ka dhënë një intervistë për gazetën italiane “Corriere dello Sport”, ku…

Sarri: Ju tregoj vështirësitë e Higuain, këtu nuk është e thjeshtë!

Gonzalo Higuain vijon të kalojë një sezon mes shumë ulje-ngritjesh dhe që nga transferimi në Londër…

Mediat italiane lëshojnë “bombën”, Higuain drejt një tjetër klubi të Serie A

Gonzalo Higuain vendosi të linte Italinë pas plot 6 vitesh, ku kaloi në Angli te Çelsi.…

Higuain merr vendimin e dhimbshëm: Kritikët të “festojnë”, ja për çfarë ndihem keq!

Gonzalo Higuain ka vendosur ta mbyllë me kombëtaren argjentinase. Sulmuesi i Çelsit i ka dhënë fund…

Sarri: Higuain po vuan, pres më shumë nga ai

Ndeshjet në transfertë janë kthyer në një makth për Çelsin. Blutë e Londrës kanë humbur katër…

E ardhmja e Higuain? FIFA “ia lë në derë” Juventusit

Dënimi nga FIFA ka bërë që te Çelsi të këtë shumë pikëpyetje në lidhje me lëvizjet…

Juventusi gati të tolerojë, Çelsi merr vendimin për Pipitën

Gonzalo Higuain vendosi të transferohej tek ekipi i Çelsit në merkaton e janarit, duke i dhënë…

“I vrazhdë dhe mosrespektues”, shtypi britanik kritika për gjestin e Higuain

Gonzalo Higuain u transferua merkaton që lamë pas, nga Milani në drejtim të Çelsit. Argjentinasi ishte…

Higuain: Nuk mund ta refuzoja Sarrin, cikli im në Itali mbaroi

Gonzalo Higuain kaloi në verë te Milani, por eksperienca me ekipin e “Djallit” nuk shkoi në…

Hazard: Mendoj si Sarri, do bëjmë gjëra të mëdha me Higuain

Eden Hazard ka qenë një çështje tek ekipi i Çelsit kohëve të fundit, ku jo pak…

Hazard: Higuain “vrasës” brenda zonës. Siti? Ata topin, ne u shënojmë dy gola!

Çelsi fitoi në fundjavë kundër Hadërsfilldit me rezultatin 5-0 dhe Eden Hazard ishte autori i një…

“Është shumë i vjetër”, kur Konte donte Higuain dhe Çelsi refuzonte!

Çelsi i plotësoi dëshirën trajnerit Sarri duke arritur akordin me Gonzalo Higuain. Sulmuesi la Milanin për…

Salvini: Më gëzoi largimi i Higuain, nuk i pëlqej mercenarët

Zëvendëskryeministri italian Mateo Salvini njihet si një tifoz i thekur i skuadrës së Milanit. Edhe pse…

Sarri i lumtur: Higuain, një ndër më të mirët!

Gonzalo Higuain ka kaluar vizitat mjekësore në ekipin e Çelsit dhe shumë shpejt do të firmosë…

FOTO | Merr fund gjithçka, Higuain niset drejt Londrës

Gonzalo Higuain ishte një nga emrat më të përfolur këtë merkato, teksa më në fund çështja…

Mbyllet çështja “Higuain”, gjesti i fundit “zyrtarizon” gjithçka

Gonzalo Higuain, telenovela më e përfolur e kësaj merkatoje duket se më në fund po vjen…

Kritikat e para për Higuain, anglezët nuk e pëlqejnë politikën e Çelsit

Gonzalo Higuain do të udhëtojë këto ditë drejt Londrës për të firmosur kontratën me Çelsin dhe…

Higuain fluturon drejt ishullit, sot takimi final për Piatek

Gonzalo Higuain do të vijojë karrierën me ekipin e Çelsit dhe do të udhëtojë sot drejt…

Kërkesa e veçantë e tifozit të Milanit: Më ktheni lekët mbrapsht!

Largimi i Gonzalo Higuain drejt Çelsit ka mërzitur shumë tifozë kuqezinj, pavarësisht se ata prisnin shumë…

VIDEO | Higuain driblon gazetarët: Doni probleme? Jo me mua!

Çështja më e përfolur e merkatos aktuale është padyshim Gonzalo Higuain. Argjentinasi prej kohësh thuhet se…

Ndeshja e fundit e Higuain? Fjalët e Gatuzos të bëjnë të dyshosh

Xhenaro Gatuzo nuk u tregua kritik ndaj skuadrës së tij pas finales së humbur ndaj Juventusit.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online