Browsing Tag

Gabigol

Gabigol mbetet i Interit, bie pista angleze

Rikthimi në vendlindje u duk se i bëri mirë sulmuesit të Interit Gabriel Barbosa, i njohur ndryshe i Gabigol. 22-vjeçari  u shpall golashënuesi i kampionatit brazilian me 18 golat dhe kjo bëri që shumë ekipe evropiane të interesoheshin për…

Rikthehet Gabigol, Santos i kalon “topin” Interit

Në verën e vitit 2016, konkretisht me 27 gusht, Inter firmosi me talentin brazilian që shpërtheu me skuadrën e Santos, Gabriel Barbosa, ose siç njihet ndryshe Gabigol. Një transferim, ku Inter shpenzoi gati 30 milionë euro dhe braziliani…

Gabigol: Me Interin është vetëm një “mirupafshim”

Fiks në ditën e fundit të merkatos, Gabigol ka lënë Interin për t’u transferuar te Benfika. Transferimi i tij ka qenë disi surprizues, por ai ndihet i sigurt se ka marrë vendimin e duhur. Ai uron që kjo të ketë qenë thjesht një…

Misteri i shekullit, Gabigol ikën nga Interi

Gabigol, një emër që të bën kurioz sapo e lexon. Ndoshta kështu mdodhi edhe me drejtuesit e Interit, që shpenzuar 30 milionë për t’ia marrë Santosit dhe firmosën me të një kontratë fantastike. Problemi është që Gabigol nuk kishte lidhje…

Gabigol, drejt huazimit te Sportingu

“Martesa” mes Interit dhe talentit brazilian Gabigol është në një fazë delikate. Mediat italiane bëjnë me dije se e ardhmja e tij mund të jetë larg zikaltërve, teksa menaxherët e tij po punojnë për transferimin e sulmuesit tek Sportingu…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online