E kryer | Tyson Fury rikthehet në shtator, përballë një gjigant nordik

Boksieri i njohur anglez Tyson Fury ka rënë dakord për t’u ndeshur me suedezin Oto Wallin.…

Fury rikthehet në tetor, në ring e pret ish-kampioni i botës

Tyson Fury po bëhet gati për duelin e tij të radhës. Ish-kampioni i botës do të…

Fury: Dueli im i radhës në nëntor, Miller kandidati favorit

Tyson Fury është rikthyer në ring. E ardhmja e anglezit është në tregun amerikan, ku ka…

“Gjiganti” i UFC-së në hapat e Mekgregor, gati t’i futet boksit

Atleti i njohur i “UFC” Frensis Nganu ka shprehur hapur dëshirën e tij për të provuar…

Wilder vs Fury tanimë zyrtare, boksieri anglez zbulon datën

Disa javë më parë u bë e ditur që dy boksierët me famë botërore Deontay Wilder…

Ruiz: Joshua më nënvleftësoi, jam fans i Tyson Fury-t

Kampioni i botës Andy Ruiz është rikthyer të flasë për duelin e tij me Anthony Joshua-n…

Fury zbulon të ardhmen: Ja kur ndeshem me Wilder

Tyson Fury-t i mjaftuan dy raunde për të fituar duelin me boksierin gjerman Tom Schwarz. Në…

Fury vs Schwarz, gjithçka gati për duelin në Las Vegas

Tyson Fury do të rikthehet në ring pas pak orësh pas më shumë se shtatë muajsh…

Fury: Joshua ka marrë fund, mua nuk më rreh kurrë

Tyson Fury ishte ndër të parët që mbështeti boksierin Anthony Joshua pas humbjes befasuese të këtij…

Fury: Joshua u dorëzua, po humbi sërish të largohet nga boksi

Boksieri i njohur anglez ka komentuar humbjen e rivalit të tij Anthony Joshua ndaj boksierit amerikano-meksikan…

Fury rikthehet në ring, një gjerman i pamposhtur e sfidon

Boksieri i njohur anglez Tyson Fury do të rikthehet në ring më datë 15 qershor. Lajmi…

Wilder rikthehet në ring, njihuni me kundërshtarin e kampionit të botës

Boksieri amerikan Deontay Wilder ka konfirmuar në një dalje për shtyp se kundërshtari i tij i…

Arrihet akordi, Wilder dhe Fury përballen sërish në maj

Përballja epike 1 dhjetorit më midis Tyson Fury dhe Deontay Wilder nuk nxori asnjë fitues, pasi…

Habit Joshua, komplimenton rivalin Tyson Fury: Ai e mundi Wilder-in

Anthony Joshua si rrallë herë ka komplimentuar bashkëkombësin e tij Tyson Fury. Sipas Joshua-s, Fury ishte…

Fury: Joshua dhe Wilder më kanë frikë, ja mesazhet që u kam dërguar

Tyson Fury ka dhënë një intervisë për gazetën angleze “The Times”, ku ka zbuluar disa detaje…

Fury: Joshua frikacak, nuk më rreh as me çekiçë në duar

Boksier anglez Tyson Fury ka hedhur akuza të forta ndaj bashkëkombësit të tij Anthony Joshua. Në…

Wilder apo Fury? Promotori i Joshua zgjedh kundërshtarin e radhës

Stadiumi “Wembley” do të presë një duel fantastik boksi më datë 13 prill. Anthony Joshua mbajtësi…

Zyrtare, “Wilder vs Fury” rikthehet në skenë

Supersfida e peshave të rënda në boks, mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury, do të riluhet.…

Joshua thyen heshtjen: Kush e merr seriozisht këtë budalla

Anthony Joshua-s i është dashur të durojë ngacmimet e pafundme që kanë ardhur nga Deontay Wilder…

“Fury vs Wilder” drejt përsëritjes, por anglezi ka një kusht të panegociueshëm

Dueli midis boksierëve të peshave të rënda Dentoay Wilder dhe Tyson Fury ishte një reklamë e…

Dy herë në tapet, por trajneri i Fjurit akuzon: E turpshme, i mohuan fitoren më të madhe në sport!

Një barazim kontrovers, në një duel epik. Sfida e boksit ndërmjet Diontej Uajlder dhe Tajson Fjuri…

Përballja e titanëve pa fitues, Uajlder mbetet mbreti!

Supersfida e boksit në peshat e rënda, mes Diontej Uajlder e Tajson Fjuri, ka përfunduar në…

Wilder: Fury-t mund t’i jap një shans të dytë, Joshua frikacak

Boksieri amerikan Deontay Wilder po përgatitet për duelin e 41-të dhe më të rëndësishëm të karrierës…

Supersfida e boksit, befason gjiganti anglez: “Do i dhuroj paratë e ndeshjes, dihet si përfundojmë ne boksierët”

Të shtunën në mbrëmje në Los Anxheles do të zhvillohet një ndeshje e madhe boksi, sepse…

Interes i paparë për “Wilder vs Fury”, në Amerikë bëjnë gati kinematë

Përballja midis Deontay Wilder dhe Tyson Fury është një dueli më i madh botës së boksit…

Transformimi i jashtëzakonshëm i Tajson Fjurit, gjithçka brenda një viti

Boksieri anglez Tajson Fjuri po përgatitet për të luftuar më datë një dhjetor ndaj kundërshtarit amerikan…

50 kile mbipeshë dhe alkool pa limit, Fjuri: Gruaja më shpëtoi

Tajson Fjuri ishte në majën e botës më 28 nëntor të 2015-ës. Boksieri anglez mundi Vladimir…

Tajson Fjuri zbulon betejën me depresionin: Doja t’i jepja fund

Boksieri i peshave të rënda Tajson Fjuri ka rrëfyer problemet e tij me depresionin në një…

Rikthehet Fjuri: Mund lehtësisht Pianetën dhe sfidon Uajlldër në ShBA

Tajson Fjuri mundi me lehtësi Françesko Pianeta në duelin e tij të dytë që pas rikthimit…

Rikthehet spektakli në ring, “Fjuri vs Uajlldër” 99% e kryer

Bota e boksit të peshave të rënda ka rënë në një përgjumje totale që prej duelit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online