Lukaku iku, Konte piketon bomberin kolumbian

Interi duhet ta harrojë Lukakun dhe të përqëndrohet në lojtarë të tjerë. Konte e di se…

Lukaku tepër i shtrenjtë, Marota në sulm për “bishën” e Serie A

Antonio Konte e ka bërë të qartë prej kohësh që sulmuesi ideal për të tek Interi…

Zapata braktis Atalantën, bomberi me ekip të ri!

Duvan Zapata zbarkoi për herë të parë në Serie A në vitin 2013. Sulmuesi qëndroi dy…

“Ndihem për mrekulli”, surpriza e Serie A qetëson tifozët

23 gola dhe 7 asiste për 28-vjeçarin

Në pritje të përgjigjes së Gasperinit, Roma tenton lëvizjen fituese

Roma nuk ia doli të kualifikohej në Champions për sezonin e ardhshëm, por diçka e tillë…

Pasardhësi i Ikardi, një kandidat dhe dy alternativa për Interin

Largimi i Mauro Ikardit në fund të sezonit është i sigurt. PSG është ekipi i fundit…

E monitoron prej kohësh, Napoli përgatit rikthimin e bujshëm

Napoli pret nesër Atalantën në "San Paolo"

Lautaro nuk mjafton, Interi 50 milionë euro për pasuesin e Ikardit

Mauro Ikardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij…

Rekordi fantastik: Atalanta “mbretëresha”, sipër Zapatës vetëm Mesi!

Xhan Piero Gasperini ka formuar një ekip fantastik tek Atalanta. Dy sezonet e fundit u mbyllën…

Zapata: Golat për ditëlindjen time, ju tregoj objektivin e Atalantës

Duvan Zapata shënoi dy herë kundër Parmës dhe i dhuroi një fitore tepër të rëndësishme Atalantës…

Goleadorët më të mirë të vitit 2019, dominojnë latinët

Duvan Zapata është një nga sulmuesit më në formë në Europë. Kolumbianin nuk po ndalon askush…

Zapata: Po “fluturojmë” falë Gasperinit, Juves i shënoj prej… Napolit!

Duvan Zapata nuk u ndal as kundër Juventusit në Kupë dhe shënoi një dygolësh (u ka…

“Po erdhe tek Atalanta, të dhuroj numrin 10”, ftesa origjinale e Papu Gomez për yllin e… Bajernit!

Atalanta është një nga ekipet më të mirë të 3-4 viteve të fundit në Serie A.…

Presioni ndaj Ikardit, Interi kërkon “mbretin” e dhjetorit

Interi po kërkon një emër për repartin e sulmit dhe drejtuesit e klubit kanë një dëshirë.…

Rekordi i sulmuesit, Zapata shpallet “mbreti” i dhjetorit

Atalanta ishte pranë arritjes së një fitore të madhe kundër Juventusit, por Kristiano Ronaldo barazoi shifrat…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online