Lukaku iku, Konte piketon bomberin kolumbian

0

Interi duhet ta harrojë Lukakun dhe të përqëndrohet në lojtarë të tjerë. Konte e di se belgu i ka ikur nga duart dhe është hedhur në sulm për të marrë Duvan Zapatën nga Atalanta. 28-vjeçari është treguar një sulmues i madh sezonin e kaluar, duke shënuar 28 gola në 48 ndeshje.

Atalanta dëshiron 60 milionë euro. Një përfshirje e Mateo Politano do të ishte e favorshme për të dy ekipet. Trajneri Gasperini e pëlqen shumë anësorin zikaltër dhe e shëh si një përforcim të madh për skuadrën e tij, që sezonin e ardhshëm do të luajë në Champions League për herë të parë në histori.

Duvan Zapata

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online