De Biazi, Panuçi, Reja: Trajnerët kuqezi në fokusin e Dukës

Armando Duka ka dhënë një intervistë ekskluzive për “ProffesioneSport”, ku foli për trajnerët e kombëtares shqiptare,…

Prapaskena me Edi Rejën dhe VIP-at, Duka “godet me pambuk”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka…

“Suksesi është gjithmonë i arritshëm”, Duka uron skuadrat shqiptare

Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi do të marrin pjesë në kompeticionet europiane dhe kreu i futbollit…

Arena Kombëtare gati në shtator? Flet Armand Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, priti në një vizitë zyrtare homologun e tij…

Duka: Fitore që rikthen atmosferën pozitive, luftojmë deri në fund

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, foli para gazetarëve në përfundim të ndeshjes kundër…

“Arena Kombëtare nuk do jetë gati në kohë”, Duka e bën zyrtare

Stadiumi “Arena Kombëtare” nuk do të jetë gati për ndeshjen e Shqipërisë kundër Moldavisë. Presidenti i…

Duka: Donadoni më pëlqen. Ja çfarë më tha Panuçi kur e shkarkova

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ishte i ftuar në emision “Opinion” në “TV…

Vdekja e Ali Memës, ngushëllime edhe nga Partizani e presidenti Duka

Sot u nda nga jeta një nga ikonat e futbollit Ali Mema, i ati i trajnerit…

Duka: Nuk pamë asnjë ndryshim me Panuçin, trajneri i ri pas Andorrës

Presidenti i Federatës Shqiptarë të Futbollit, Armando Duka, ka folur për herë të parë në media…

Krizë totale, Panuçi “i djegur” dhe Duka takon ish-trajnerin e Napolit

Armand Duka është penduar. Të paktën në mendjen e tij është bindur se gaboi që e…

Duka: Durmishaj gaboi dhe do pendohet, dhuna me dhunë dënohet!

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka qenë i ftuar në emisionin “Provokacija” në…

Duka: Futbolli duhet pastruar, kërkojmë bashkëpunim nga prokuroria

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka foli në lidhje më të ardhmen e futbollit shqiptar në tryezën…

Duka: Do të bind shtetin të investojë në infrastrukturë, ja emrat e rinj në kombëtare

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë i ftuar në emisionin “Zona Gol”…

Luftë e hapur, Duka zbulon e-mailin misterioz

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka qenë i ftuar në emisionin “I ftuari”…

Përfitimet financiare dhe zhvillimi i infrastrukturës, Duka flet pas fitores

President i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka është zgjedhur si anëtar i Komitetit Ekzekutiv i…

Zgjidhja e problemeve të klubeve shqiptare, Koço Kokëdhima jep modelin ideal

Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima ka folur për “Telesport” dhe prek punën që po bëhet tek…

Duka: Fitore e madhe për futbollin shqiptar!

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ia ka dalë mbanë në garën për t’u…

Zgjedhjet e UEFA-s, Duka përballë sfidës së madhe

Sot  në Roma Cavalieri Hotel do të zhvillohet Kongresi i Zakonshëm i UEFA-s, parlamenti i përvitshëm…

“Nuk po dija as çfarë të bëja”, Duka habit dhe zbulon Partizanin në SHBA

Dilaver Duka ishte një nga dëshirat e mëdha të trajnerit Skënder Gega në merkaton e janarit.…

Zyrtare | Dilaver Duka vishet i kuq, nënshkruan me Partizanin

Dilaver Duka është lojtari më i ri i Partizanit. Mesfushori 29-vjeçar ishte i pranishëm në fazën…

Emërimi i Panuçit, ngërçi me qeverinë dhe Superiorja, Duka i prek të gjitha

Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, ka qenë i ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus” ,…

Duka zbulon më shumë rreth Ligës: Ja çdo të ndodhë me Libohovën!

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka vlerësuar si mjaft pozitive hapin e parë për themelimin…

“Ministër” në UEFA, Duka rinis garën

Armand Duka ka bërë të ditur se do të kandidojë në zgjedhjet e shkurtit të vitit…

Nga Panuçi e De Biazi, te bastet e Euro 2020: Duka i thotë të gjitha

Presidenti i FSHF-së Armand Duka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në Ora News, ku foli…

Fati i Panuçit në dorë të Skocisë, presidenti i FSHF komenton situatën

Shqipëria ka një ndeshje mjaft të rëndësishme me Skocinë këtë fundjavë, e cila do të vendosë…

Batutat e Dukës: Kaq të bukura sa janë zyrat, do nxjerrin ligj të na i marrin!

Presidenti i Federatës së Futbollit Armand Duka ka vizituar sot kompleksin ku po ndërtohet selia e…

Duka: Rezultati nuk më pëlqeu, kundërshtari ishte i dobët

Presidenti Armando Duka foli për mediat pas ndeshjes me Jordaninë. Numri një i Futbollit Shqiptar theksoi…

Duka: Kapiten do lija Agollin, pa Kosovën jemi dobësuar

Presidenti i Federatës Shqiptare së Futbollit, Armand Duka, është shfaqur sot në ekranin e Supersport, duke folur…

Panuçi fillon përgatitjet për “Nations League”, Duka prezent në stërvitje

Kristian Panuçi është rikthyer të stërvisë kombëtaren shqiptare në fushën stërvitore të “Tropikal Resort” në Durrës.…

Duka takon kuqezinjtë: Na bëni të harrojmë Kosovën!

Shqipëria ka vijuar sot normalisht stërvitjen para sfidës ndaj Ukrainës. Sot është zhvilluar edhe një mbledhje,…

Idrizi , ftesë zyrtare Dukës dhe Finos për të premten

Quajeni provokim, nëse dëshironi, pak rëndësi ka, por fakt është që Sinan Idrizi nuk e kishte…

Dita e së vërtetës, Duka shpall i pari kandidaturën për kreun e FSHF-së

Asnjë surprizë, Armand Duka kandidon sërish për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, post që e…

Duka: Komplimente Skënderbeut, futboll dhe organizim perfekt

Armand Duka ka mbetur i kënaqur nga ndeshja e djeshme mes Skënderbeu e Partizanit të Beogradit,…

Takaj e Qormemeti studiojnë talentet, Duka i ndjek të dyja ndeshjet

Shqipëria U-19 është ndjekur nga një numër i madh tifozësh, po të kemi parasysh sa i…

“Arena Kombëtare” avancon, Duka: Pas një viti gati për ndeshje

Sot paradite kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka inspektuar punimet në stadiumin e…

Duka: Urime Tiranës, mësoi nga sezoni i shkuar

Në një prononcim për “Sport Ekspres”, numri një i FSHF-së u shpreh se bardheblutë luajtën më…

Duka: Skënderbeu, si Italia pas Calciopolit. Titulli i vjetshëm, në dorë të KAS-it

Presidenti i FSHF-së Armando Duka, ka dhënë sot një intervistë për Top Channel, ku ka folur…

Duka: Panuçi pa eksperiencë? Edhe Zidan ashtu ishte

Armand Duka është i bindur se ka bërë zgjedhjen e duhur duke emëruar në stolin e…

Duka: Panuçi zgjedhja e duhur, nuk ka lidhje aspekti financiar

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbolit, Armand Duka, ka folur për mediat gjatë prezantimit të Kristian…

Panuçi pritet në Tiranë, Duka: E zyrtarizojmë sot

Kristian Panuçi pritet të vijë në Tiranë sot në mbrëmje. “Sport Ekspres” zbuloi dje emrin e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online