Browsing Tag

Dinamo Zagreb

E ardhmja e talentit Olmo? Agjenti i tij flet hapur

Dani Olmo është një nga “diamantet” më të çmuar të gjeneratës së re. Talenti i Dinamos së Zagrebit ka treguar cilësitë e një lojtari të madh këtë sezon. Klubet më gjigante të Evropës janë vendosur në radhë për të siguruar shërbimet e…

Ndryshim plani, Amir Rrahmani përfundon në Serie A

Merkato nuk rresht kurrë së dhuruari surpriza. U përfol për një transferim të Amir Rrahmanit nga Dinamo Zagreb drejt Standard Liezhit në Belgjikë, por një tjetër klub ka vepruar shpejt në momentet e fundit dhe ka siguruar shërbimet e…

Dinamo e Zagrebit gjobitet për koret ndaj Skënderbeut

Shtypi kroat ka bërë me dije se skuadra e Dinamos së Zagrebit është gjobitur nga UEFA me 5 mijë euro për koret raciste gjatë ndeshjes me Skënderbeun në stadiumin ”Maksimir”. Në atë ndeshje, që përfundoi në barazim 1-1, ishin të…

Vecaj tek Dinamo e Zagrebit

Edhe pse Vllaznia nuk është aty ku mbështetësit kuqeblu dëshirojnë, Shkodra vijon që të prodhojë talente. Pas sulmuesit Rubin Hebaj që u transferua tek sllovenët e Domzhales, duket se një tjetër prodhim i akademisë shkodrane është gati që…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online