Barcelona këmbëngul, Bajerni i Mynihut i bën bllokadë

Barcelona hedh sytë nga Gjermania dhe është fiksuar

“Kur Guardiola do lojtar 100-milionësh, hapet pak rubineti i gazit”

Përfshirja e sheikëve nga Lindja e Mesme pa dyshim e ka bërë futbollin më të pasur.…

Rikthime me peshë te Bajerni, Kovaç me arsenal të plotë

Mats Humels dhe Sven Ulrajsh janë rikthyer në stërvitjen e Bajern Mynihut. Kthimi i dy lojtarëve…

Goditja e parë e bujshme e merkatos, Bajerni “prenoton” një kampion bote

Disa muaj më parë drejtuesit e Bajernit të Mynihut deklaruar se nuk do kryenin shpenzime të…

Kovaç është i prerë: S’ka blerje në janar, në verë futemi në merkato

Bajerni i Mynihut ndodhet nëntë pikë larg kryesuesve të Borusias së Dortmundit. Kampionët e Gjermanisë duket…

Shabani provon shijen e Champions, Kovaç e grumbullon

Meritan Shabani do të jetë sot një nga lojtarët në dispozicion të trajnerit Niko Kovaç në…

Kovaç e ka me lojtarët: Trajneri s’ka faj në këto situata

Barazimi me Fortunën e Dyseldorfit ka lëkundur jo pak pozitat e Niko Kovaç në krye të…

Befasohet Drogba, dedikim i veçantë nga… Bajerni i Mynihut

Maj 2012. Bavarezët në lot, Çelsi ngriti në qiell për herë të parë trofeun e Champions…

Sirena turke për Vagner, oferta e kampionëve e josh së tepërmi

Sandro Vagner iu afrua Bajernit gjatë merkatos se verës, duke u ribashkuar me ekipin fëmijërisë, pasi…

Boateng: Vetëm dy lojtarë e kanë të sigurt formacionin te Bajerni

Zherom Boateng ka folur “pa dorashka” në një intervistë me “Sky Sports”, ku ka shpjeguar se…

Bavarezët hedhin sytë nga Hamburgu, Kovaç kërkon një skocez

Merkato e janarit po afron dhe te Bajerni po mendojnë për të përforcuar repartin e prapavijës.…

Gazeta gjermane tallet me Bajernin, e vendos në krye të tabelës fiktive

Kërkesat e kreut të Bajernit ndaj medieve gjermane për më shumë respekt ndaj lojtarëve të klubit…

VIDEO / Pritja e pabesueshme e Nojer, gjermani evitoi humbjen në limite

Ndeshja ndaj Bajernit dhe Ajaksit ishte një 90-minutësh krejt i çuditshëm për të gjithë tifozët bavarez.…

VIDEO / Vjen humbja e parë për Kovaç, Bajerni bie në Berlin

Pas barazimit në mesjavë ndaj Augsburgut, një surprizë akoma dhe më e hidhur u rezervua për…

Momente ankthi te Bajerni, mesfushori mund të ketë mbyllur sezonin

Bajerni i Mynihut sapo ka pësuar një goditje. Bëhet fjalë për një dëmtim të rëndë të…

Rumenige flet pa doreza: Rudi është i Shalkes, ndërsa Boateng…

Karl-Hainc Rumenige nuk mbajti asnjë sekret mbi situatën e lojtarëve që po kërkojnë largimin nga Bajerni…

Bajerni përgatit transferimin e radhës

Bajerni i Mynihut shiti këtë verë Arturo Vidal te Barcelona për shumën e 20 milionë eurove,…

(VIDEO)/ Ndeshje magjike për Dejvis, te Bajerni “fërkojnë duart”

Alfonso Dejvis, ka qenë protagonisti i kësaj jave në “MLS”. Sulmuesi, i cili u ble pak…

Perishiç i thotë “JO” Junajtidit, Murinjo “hakmerret”

Nënkampioni i botës, Ivan Perishiç, ka qënë prej kohësh në shënjestrën e Mançester Junajtid. Ishte pothuajse…

Pasuesi i Gabit, Atletiko nis misionin e pamundur

Atletiko Madrid nuk do të ketë në gjirin e saj sezonin e ardshëm Gabin, pasi kapiteni…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online