VIDEO | Bakajoko te Çelsi është tmerr, pamjet flasin vetë!

Timue Bakajoko bëri një sezon shumë të mirë te Milani si i huazuar, por te skuadra…

Marota “nepërkë”, i përgatit kurthin Milanit

Bepe Marota përgatit planin për të futur në kurth Milanin

Bakajoko: Nuk kam refuzuar kurrë të zbres në fushë, trajneri m’u drejtua me fraza të pahijshme!

Timue Bakajoko është çështja kryesore e përfolur aktualisht te Milani, me francezin që një natë më…

Gatuzo paralajmëron: Kur të mbyllemi në një dhomë, të provojë të më çojë në të sëmës!

Xhenaro Gatuzo ka sqaruar në intervistën pas ndeshjes me Bolonjën dinamikën e konflikti me Bakajokon. Për…

VIDEO: Skandaloze, Bakajoko zihet me Gatuzon gjatë ndeshjes!

Merr fund aventura e mesfushorit Tiemue Bakajoko te Milani, pasi mesfushori francez, i thirrur nga Xhenaro…

Një repart bëhet nga e para, Milani bën gati revolucionin

Milani prej kohësh është një kantier ndërtimi, me kuqezinjtë që bëjnë shumë ndryshime vit pas viti.…

Bakajoko u vonua për arsye qesharake, edhe kjo i duhej Milanit!

Vonesa e Timue Bakajoko në stërvitjen e ditës së djeshme shkaktoi një tërmet të vërtetë në…

Kostakurta: Bakajoko bëri të mbushej kupa, Romanjoli po gabon gjithnjë!

Milani po kalon padyshim një ndër momentet më të errët të sezonit, me kuqezinjtë që renditen…

Plas te Milani, Bakajako ndëshkon gjithë ekipin!

Milani është në rënie të plotë prej kohësh dhe ecuria e vetëm një fitore në tetë…

FOTO | Zbulohet fanella e re e Milanit, por edhe një sekret merkatoje!

Milani ka zbuluar së fundmi fanellat e reja që do të veshë për sezonin e ri.…

Gjesti i dyshes Bakajoko-Kesi, organet disiplinore marrin vendimin

Milani nuk kundërshton dhe pranon vendimin e organeve disiplinore në Federatën Italiane të Futbollit. Gjesti i…

Tallja pas ndeshjes, Bakajako telefonon Açerbin

Të shtunën në mbrëmje Milan-Lacio u mbyll me sherr masiv dhe pak më vonë mesfushori i…

Açerbi sulmon Bakajokon, mesfushori i Milanit kërkon falje

Një debat në mesjavë, me batuta në distancë se cili ekip ishte më i forti, bëri…

Pakënaqësia për ngjarjet e fundit, mesfushori mendon largimin nga Milani

Konflikti midis Frenk Kesit dhe Lukas Biljas padyshim që shkaktoi shumë polemika në kampin e Milanit,…

Piatek: Robokopi? Preferoj pistoleron! Çelsi ka një kërkesë për Bakajokon

Milani nuk hasi probleme për të siguruar tre pikët përballë Kaljarit. Djemtë e Gatuzos fituan pastër…

Bakajoko i dashuruar pas Milanit: Ky klub i përket një planeti tjetër!

Timue Bakajoko është padyshim njeriu i momentin në ekipin e Milanit. Francezi, u kontestua shumë në…

Gatuzo i mahnitur nga Bakajoko: E dashuroj sjelljen e tij!

Një ndër transferimet e verës te Milani, ishte Bakajoko, i cili në fillimet e tij te…

Më në fund lajme të mira për Gatuzon, tre lojtarë lënë pas dëmtimet

Milani e sheh veten mjaft në vështirësi kohët e fundit, më së shumti jo për rezultatet…

Te Milani bëjnë gati “fshesën”, dy dështimet e merkatos mund të largohen që në janar

Merkato e dimrit po afron dhe te Milani nuk po mendojnë vetëm për afrimet. Dy prej…

Nis epoka e re, flasin tre blerjet e Milanit

Tri blerjet që mbyllin merkaton e Milanit Laksalt, Bakajoko dhe Kastijeho kanë folur para gazetarëve për…

Bakajoko zyrtarisht kuqezi, por Milani nuk i ka mbaruar blerjet

Ishte kryer praktikisht prej ditësh, por sot Milani ka zyrtarizuar blerjen e mesfushorit Tiemue Bakajoko. 23-vjeçari…

Bakajoko kalon testet mjekësore, pasdite firma

Tiemue Bakajoko ka mbërritur në Milano sipas planeve dhe dot ka kryer testet mjekësore. Pasdite mesfushori…

E kryer, Milani merr mesfushorin e Çelsit

Tashmë është arritur marrëveshja dhe Tiemue Bakajoko do të vishet kuqezi nesër. Mesfushori i Çelsit do…

Pas Bernardo Silvës, Monako shet në Angli edhe yllin tjetër të mesfushës

Kampionët e Anglisë, Çelsi, kanë blerë zyrtarisht mesfushorin Tiemue Bakajoko nga Monako, duke firmosur me të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online