VIDEO | Bakajoko te Çelsi është tmerr, pamjet flasin vetë!

0

Timue Bakajoko bëri një sezon shumë të mirë te Milani si i huazuar, por te skuadra e Çelsit, asgjë nuk shkon mbarë për ish-mesfushorin e Monakos. Kur erdhi nga skuadra e principatës, Bakajoko ishte një nga mesfushorët më të mirë në botë, por te Blutë e Londrës ka bërë paraqitje për t’u harruar.

Nën urdhrat e Frenk Lampard, një nga ish-mesfushorët më të mirë në botë, pritej që Bakajoko të përmirësohej dhe t’i jepej një tjetër shans në Londër dhe pikërisht kështu ka ndodhur. Lampard e aktivizoi në miqësoren e sotme, por sërish Bakajoko bëri një sfidë për t’u harruar përballë një kundërshtari modest.

E për t’i vënë kapakun një paraqitje skandaloze, francezi bën një gabim amatoresk, duke e pasur topin jashtë, pa pasur presing dhe duke qenë i qetë në mesfushë. E ardhmja e tij duket shumë larg Çelsit…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.