Asani: Kualifikimi 50 me 50, ja si e ndëshkojmë Karabakun

Futbollisti i Partizanit, Jasir Asani, ka dhënë një intervistë për “Supersport” në prag të ndeshjes të…

Nga Hungaria në Kroaci, Matraxhiu zbulon prapaskenat e Asanit dhe Ngo

Andi Matraxhiu, një prej menaxherëve më të njohur të Superiores ka komentuar mbi merkaton e klubeve…

Çinari: Formacionin e vendos Gega, ia kam justifikuar çdo herë besimin

Erald Çinari ishte protagonisti i ndeshjes së djeshme midis Partizanit dhe Tiranës duke realizuar një dopietë.…

Asani: Kam disa oferta, do bisedoj me Demin për të ardhmen

Ofertat për Jasir Asanin nuk mungojnë dhe këtë e konfirmon vetë Kryegolashënuesi i të kuqve në…

Supergol dhe një gabim i rëndë, Asani ka një mesazh për tifozët

Jasir Asani ishta autori i një supergoli që i dha avantazhin Partizanit në takimin e sotëm…

Asani: Ja ku më ka përmirësuar Gega, këto 4 ndeshje japim maksimumin

Jasir Asani është golashënuesi numër një i skuadrës së Partizanit për këtë sezon. Në një intervistë…

Cuculi: Asani e vodhi penalltinë! U ndjeva i gozhduar

Ardian Cuculi nuk i ka përjetuar aspak mirë kritikat në drejtim të tij pas penalltisë, që…

Asani: Shpejt në kombëtare, me Kukësin po më shihnin klube të huaja

Jasir Asani ka qenë një ndër protagonistët e Partizanit të këtij sezoni. Në një lidhje direkte…

Asani replikë: Penalltia ishte, gjesti i festimit ishte për “gjunjët” (VIDEO)

Sulmuesi i Partizanit dhe autori i golit, Jasir Asani foli pas ndeshjes kundër Kukësit, ku u…

Plasi ironia në “Instagram”, Asani ngacmon Kukësin pas fitores së Tiranës

Fitorja e Tiranës ndaj Kukësit, sigurisht që i ka ardhur në ndihmë Partizanit të vendit të…

VIDEO | Goleadori dhe “boksieri” Asani, sulmuesi shpjegon gjithçka

Jasir Asani ishte protagonisti absolut në sfidën kundër Kamzës. Me golin e tij në minutën e…

Asani “kërcënon”: Ushtria e kuqe nuk ndalet, ju na bëni të pamposhtur!

Me vetëm një fitore në 5 javët e fundit dhe me tre barazime radhazi, Partizani ka…

Telushi “merr pushimet”, por Gegës i rikthehet “asi nën mëngë”

Bruno Telushi nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e fundit të vitit për skuadrën…

Klubi më i urryer në Turqi vëzhgon “yllin” e Partizanit

Në merkaton e verës të gjitha skuadrat do të tentojnë që të afrojnë ndonjë lojtar, i…

Asani-Progni shtyjnë Vllazninë drejt skëterrës

Partizani mund Vllazninë, duke i shtyrë shkodranët në Kategorinë e Parë. Jasir Asani dhe Gerhard Progni…

Merkato pa fund, Asani zgjedh Partizanin

Merr fund historia e Jasir Asanit, mesfushorit të talentuar shqiptar nga Maqedonia, i cili ka luajtur…

Asani-Partizani, thuajse e kryer

Mesfushori mund të konsiderohet si një lojtar i ri i Partizanit. 22-vjeçari ul pretendimet. Ai mund…

Jasir Asani bllokohet në Maqedoni, firmos për Pobedën

Jasir Asani do të luajë te Pobeda, në kampionatin maqedonas, deri në janar të vitit të…

Jasir Asani, “jo” Flamurtarit për Europën

Një ndër talentet shqiptarë në Maqedoni, pjesë e Maqedonisë U-21 në Europianin e luajtur kohët e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online