Napoli siguron firmën e Elmas, meritë absolute e Ançelotit

Napoli po punon prej kohësh për të sjellë Hames Rodriges në “San Paolo”, por duket se…

Ançeloti “fshin” Hysajn, elozhet të gjitha për Di Lorencon e Manolas

Trajneri i Napolit, Karlo Ançeloti, ka dhënë një intervistë për të përditshmen italiane “Corriere Dello Sport”,…

Napoli mbetet vetëm, Hames bashkohet me Ançelotin

Hames Rodriges nuk është më një ëndërr, por një realitet i afërt në Napoli. Kolumbiani është…

Pushimet, analiza e sezonit dhe Kualjarela: Ançeloti i prek të gjitha

Karlo Ançeloti u shpreh i kënaqur nga loja që Napoli tregoi në fund të transfertës ndaj…

Napoli për përmbysjen e madhe, Ançeloti: Guxim, zemër dhe tru! Ia dalim me tifozët

Napoli i Karlo Ançelotit humbi me rezultatin 2-0 në çerekfinalen e parë kundër Arsenalit në Europa…

Prapaskena në dhomat e zhveshjes, Ançeloti nuk rresht së befasuari

Napoli dështoi në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Europës. Arsenali rezultoi shumë i vështirë…

Ançeloti bindet nga Hysaj, Napoli bën gati “shpërblimin”

Elseid Hysaj vuajti jo pak te Napoli pas ardhjes së Karlo Ançelotit. Trajneri italian shpesh herë…

Ançeloti: Hysaj qendërmbrojtës? S’kam ndërmend të bëj shpikje

Napoli mund Salcburgun me rezultatin e pastër 3 – 0 në “San Paolo”, por kualifikimi mbetet…

Ançeloti: Nuk pati kontakt midis Meret e Kristianos, përse nuk përdoret VAR-i?

Kartoni i kuq i portierit Meret ndryshoi rrënjësisht rrjedhën e ndeshjes midis Napolit dhe Juventusit. Trajner…

VIDEO / Ançeloti zbulon prapaskenat e shkarkimit: Gjithçka nisi nga Bejl

Karlo Ançeloti u rikthye të flasë për përvojën e tij 2-vjeçare te Real Madrid. Në një…

De Laurentis: Ançeloti meriton Oskar, ja përse

Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentis është një nga ata njerëz që e ndaj jetën midis…

Ançeloti komenton shortin: Salcburgu skuadër e madhe, kanë fituar çdo ndeshje

Shorti  i goglave në Nion  të Zvicrës rezervoi një kundërshtar të vështirë në letër për Napolin…

Ançeloti buzëqesh: Eliminim i pranueshëm, tani dua finalen!

Te Napoli e kanë harruar eliminim e dhimbshëm nga Champions League. Më daljen për shtyp para…

Ançeloti analizon dështimin në Champions: U eliminuam nga fati i keq!

Napoli i Karlo Ançelotit nuk ka arritur të kualifikohet për më tutje në Champions League pas…

Ançeloti: Liverpulin e kemi mundur njëherë, pse mos të ndodhë sërish

Napoli luan “finalen” e parë të sezonit në “Anfield” përballë vendasve të Liverpul. Një humbje, me…

Ançeloti: Shkarkimi nga Bajerni i vetmi peng i karrierës sime

Të enjten e 27 shtatorit të 2017-ës, Karlo Ançeloti u shkarkua nga bordi drejtues i Bajernit…

Ançeloti programon ndryshime, Hysaj mund ta nisë nga stoli ndaj Liverpulit!

Lajme të këqija për Elseid Hysajn. Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi me shumë gjasa do të jetë…

Ançeloti:  Mos e bëni dramatike, kundërshtarët profesionistë në harxhim kohe e simulime

Napoli i Karlo Ançelotit dominoi ashtu siç edhe pritej ndeshjen ndaj vendasve të Crvena Zvezda. Traversa…

Zamer: Keqardhje për Ançelotin, por ja që ky është futbolli

Ish-drejtori sportiv i Bajernit, Matias Zamer, ka shprehur keqardhjen e tij për shkarkimin e Karlo Ançelotit,…

Ançeloti kthehet në Paris: Kam shumë miq, por Bajerni…

Vitet kalojnë dhe Karlo Ançeloti do të kthehet nesër në mbrëmje sërish në Paris, aty ku…

Gafa dhe paqartësi, sa i vlen lëkura Bajernit?

Ançeloti premton se ndaj PSG-së gjithçka do të ndryshojë, por kampionët e Gjermanisë duket se kanë…

Ançeloti ka luksin të lërë 150 mln euro në stol dhe… ia del!

Në ndeshjen kundër Shalkes, trajneri Karlo Ançeloti la pesë yje të Bajernit në stol, Mats Humels,…

Saki: Ançeloti i plakur, skuadra s’ka entuziazëm

Profesori i Karlo Ançelotit, njeriu i cili i ka mësuar shumë gjëra për futbollin kur ka…

Trajneri fal Riberinë: Ai është i sinqertë

Karlo Ançeloti e ka falur Frenk Riberinë. Në ndeshjen e së mërkurës me Anderlehtin në Champions…

Bajerni i shton klauzolë, Ançeloti largohet në verë?

Bajerni duket se e ka humbur durimin me trajnerin Karlo Ançeloti. Ndryshe nga sezoni i kaluar,…

Myler pati 4 oferta, por Bajerni i refuzoi

Tomas Myler po vuan shumë. Kampioni i botës vazhdon të jetë titullar i padiskutueshëm në kombëtaren…

Nojer rikthehet, Don Karlo pret një blerje të fundit

Beteja e radhës e Bajernit në Bundesligë do të luhet sot me Verder Bremenin në transfertë.…

Ançeloti e pranon: PSG-ja është forcuar me Nejmarin

Përballjet me PSG-në do të jenë shumë të veçanta për trajnerin e Bajernit, Karlo Ançeloti, i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online